Produkty Krasno - skusenosti

darkina

MartinaZV to ja naopak takéto môžem :) A nielen teda krvavničky a jelítka ako si ty napísala, ale aj keď je napríklad zabíjačková kaša alebo taká tlačenka. To je pre mňa taký únik, to si doprajem :) No a to tam majú tiež takéto rôzne druhy? :)

martinaZV

@25karina25 to sa tu riesili produkty by som povedala na kazdy den :) take chutovky z Krasna :) Dokonca, ja teda nie som ten typ, ktory nejako oblubuje krvavnicky alebo jelitka, ale teda poviem ti, ze od nich si dam povedat :) S vylozenymi nohami niekde pred telkou mozes taketo kludne hryzkat :)

linduss84

25karina25 presne, clovek aby bol v strehu, lebo take chutovky sa tu riesia :) Vies co to si mozes kupit uplne normalne, ze hocikedy. Ide o salamky. Teda teraz ked je aj to vyletne a turistikove obdobie, tak sme rozoberali, ze co je dobre zabalit na desiatu napriklad :)

25karina25

Coze tu riesite ake chutovky? Mala by som sem chodit castejsie, aby mi nic neuniklo :) To su nejake specialitky sezonne, alebo normalna klasika na bezny den? :)

linduss84

Hildahil len potom treba vediet, kde hladat :) Maju ich standardne v obchodoch. My teda prevazne tu vysocinu kupujeme, ta u nas ide ako teple rozky :) Tak som aj ja zvedava co povies na hentaky druh salamy.

martinaZV

Daj potom vediet ako ti chutil :) Pripadne ti mozem dat potom este nejake tipy na ich produkty, take co mam overene, ze aj chutia a aj maju vysoky podiel masa :) Nie, veru to nie je len tvoj problem, celkovo, ked mam len rozmyslat ze co varit ma oblieva pot, lebo mi nic nenapada :D

hildahil

Gavalier so syrom? To znie tak vznešene :) Veru ten asi dokúpim už len preto ako to znie a vyskúšam. Snáď sa u nás uchytí aj tento, lebo už ani mňa nebaví dookola kupovať a jesť to isté, ale to predpokladám, že nie je len môj problém :)
No počasie sa nám veru nejako neumúdrilo, človek aby ani neplánoval a len čakal, kedy bude pekne a hneď v ten deň sa vybral na turistiku.

martinaZV

Tak typicka, pre niekoho ano a pre niekoho nie :) Fuha, nieco inaksie, ty mi teda davas zabrat :) Taka chutovka z ineho sudka mozno moze byt gavalier so syrom. Predpokladam, ze to si este neskusala.

hildahil

Vidíš také chlebíky by mohli byť fajn :) S vysočinou hovoríš? Ale to mi príde taká typická salámka, keby som niečo také inakšie chcela vyskúšať, to poznáš také? Lebo už rozmaznané jazýčky mojich detí, to by som sa napočúvala :)

martinaZV

Super taky vyletik, hadam vam to pocasie dovoli, ked sa teraz aj trochu ochladilo. I ked videla som ist ludi na turistiku a este k tomu do Tatier v takom pocasi, ze ani psa by som v takom nevencila :)
Ale co sa tyka tvojej otazky niecoho chutneho do ruksaku, typicke lepenaky, ako sa im hovori a teda chlieb so salamou nic nepokazi. Za moju rodinku, ked ideme takto mimo domova balim do chlebiku salamu, konkretne vysocinu. Ta nam chuti najviac.