Produkty Krasno - skusenosti

sybyla

tiez si myslim, ze to nie je este az take hrozne, si zober presne, kolko ludi drzi diety aj ked ziadnu intoleranciu nemaju. a aj ste uz skusali niekde pozerat, hladat?

stanienka

ale ved to nie je take hrozne, tie bezlepkove potraviny, ide len o to si zvyknut na inu chut :) si zober kolko ludi dobrovolne drzi taketo diety alebo teda jedalnicky, o tom ze by to nemali robit je uz na inu temu :) a zase bezlepkove produkty uz su celkom rozsirene aj medzi masovymi produktami :)

dudinka57

Olivka1987 to je celkom vseobecne, ze masove produkty, a nieco konkretnejsie, ake mate radi? Pripadne to chces rozdelit, ze ja neviem na ranajky a vecere, alebo aj take, ktore sa daju spracovat do polievky, alebo na obed k nejakej omacke?

olivka1987

No tak žiaľ, u nás sa asi bude prechádzať na bezlepkové potraviny. By som nebola povedala, čo všetko obsahuje lepok. Máte nejaké typy na mäsové produkty, ktoré ho neobsahujú a zároveň chutia dobre ? :)

martinaZV

@mickainka tak ono nie kazdemu chuti vsetko :) Preto je dobre, ked je toho v ponuke viac :) Ale teda moze byt pravda aj to co pises, ze si este nemala nejaku dobru. Si pamatam, ze ked som bola mladsia, som byvala velmi prieberciva co sa tyka jedal.

mickainka

-fúha vy tu riadne kombinácie dávate, ako u mňa tlačenka nepatrí dvakrát k tým preferovaným jedlám, ale je možné že aj preto, že som ešte nemala takú dobrú alebo čo :) nejaké iné druhy produktov, ktoré by sa hodili k domácemu chlebíku, ktorý som začala skúsiť vypekať, dajte tip :) -

martinaZV

No ved to, ze clovek uz ked si zvykne, to je tazko potom :) Treba len popozerat stranku, aby ste si vedeli spravit prehlad toho co ponukaju, na co by ste pripadne mali chut a tak :) A je to super v tom, ze tie produkty obsahuju vela % masa :)

lexxa

MartinaZV veru aj my sme ich už ochutnali a teda môžem povedať, že sú super. Veď to, že pokiaľ si ich človek dáva s vyloženými nohami pred telkou, tak si na to rýchlo zvykne a je vybavené :) Tak dávam na to pozor, aby sme keď tak kupovali aj iné, chápeš, aby sme sa toho neprejedli a chutilo nám stále.

linduss84

terria15 to je super, ze oni maju viacere produkty bezlepkove :) Co viem, tak tlacenku a aj nejake klobasy maju pre celiatikov :) Takze synovec by si pochutil aj na takychto :)

terria15

fiha to aj taketo produkty maju v ponuke? to je super, a neviete ci su bezlepkove? lebo mam synovca, ktory oblubuje taketo vyrobky, len teda on je celiatik a nerada by som mu zakupila nieco, co by mu uskodilo :)