Stará dievka?

Tutenstein_xD

Ale inak je aj to pravda, že pri ženách by si to chlap vážil keby zistil, že je ešte panna. Keby to chlap povie nejakej žene tak je automaticky za čudáka.

Tutenstein_xD

Som na tom podobne. Keď som si písal s nejakými dievčatami alebo aj staršími ženami, tak nechceli veriť, že som ešte nemal so žiadnou babou sex, keď prišlo na tieto otázky. Mám 25 rokov a sex som stále nemal. Samozrejme, že tie staršie mi napísali, že to ešte len príde a mám ešte čas. Však čo iné mi mohli nato napísať nie ?

Ale ja sa im ani nečudujem. V dnešnej dobe už 18 ročné baby majú toľko sexuálnych zážitkov, že sa im nečudujem, že im príde zvláštne, že 25 ročný a dobre vyzerajúci chalan ešte nikdy nemal sex.

Dnes je iná doba a mladí začínajú sexovať už v naozaj skorých rokoch. Však ja, keď ja som bol ešte deviatak na základnej škole, tak som mal spolužiačky čo už mali frajerov dlhšie a taktiež už mali niekoľko sexuálnych zážitkov. Je to úplne normálne, aj keď sme ešte boli deti. Láka to skoro každého.

momentik25

u žien to nevadí... to len na chlapov má každý ťažké srdce ak majú viac ako 18 rokov a sú panici...
lebo ak žena stále sama tak preto lebo chce
ak je chlap sám tak preto lebo nedokáže zbaliť babu a tak sa mu každý smeje že je nula...

takže ty ako žena si s tým hlavu vôbec robiť nemusíš... ja mám 25 rokov a keď sa nejaká dozvie že som nemal sex tak nechce veriť