Stará dievka?

In blossom

Ale ano, na sex si najde do 5 minut chlapa kazda co len priemerne vyzerajuca zena. Staci skocit na ktorukolvek zoznamku alebo neskoro vecer do baru/diskoteku. Takze ked nema, ocividne nechcela.

naivny

Pomyslel by som si, že doteraz riešila štúdium, prácu a nejak ten čas uletel, kým si uvedomila, že je sama.

Daikiry

Ud si najdes do 5 minut. Chlapa do mesiaca, ale lasku? To trva dlhsie. No zena, ktora este nema ziadnu skusenost caka na princa na bielom koni, lebo si mysli, ze je princezna.

In blossom

Ze ma rozum a nenecha sa vyuzivat chlapmi o ktorych nestoji. Lebo povedzme si rovno, zena ked chce, tak si najde chlapa do 5 minut, obrazne povedane. Na sex urcite a na vztah povedzme za nejaky tyzden, ak by jej islo o to, mat niekoho, hocikoho. Ak chce ale nieco viac, hlada skutocne niekoho specialneho, tak to sa neda casovo ohranicit, to proste pride alebo aj nepride.

Eddiakara

Pomyslela by som si ze asi nie je na chlapov a nema ich rada. Ze sa dobrovolne rozhodla ostat sama a bezdetna. Ze jej to tak evidentne vyhovuje.

StarostIivy

Ja by som si pomyslel, ze ma vysoku sebahodnotu, je inteligentna, vie co chce, len toho praveho, ktory by ju uchvatil, jednoducho este nestretla a nechce mat sex len preto, ze ho malo 99% ludi okolo. Inak povedane nesprava sa stadovito. Ja taku stretnut, tak by som o nu zabojoval zo vsetkych sil. Jedinecna...

pettroneta

Chyba je v Tom, ze cakas, kym ti peceny holub padne do pusy. Aktív e sa zoznamuj s muzmi, aj cez internet a rozne institucie pre osamelych.

Tutenstein_xD

35 ročná je starenka ? Tak ty musíš mať v hlave pekne nasra**. Ak si sopliak 15 ročný, tak sa nečudujem. Tým sa ale nič nemení, že máš v hlave nasra**.