Stará dievka?

Tutenstein_xD

Libertz tým to nebude určite. To by si musel vyzerať veľmi zle, aby si si nenašiel partnerku, Choď dole do komentárov a prečítaj si od mňa príspevok, kde som popisoval, akí ľudia si našli partnerky. Choď si to prečítať.

Mne napríklad hovoria, že som fešák, keď si s niekym dopisujem a taktiež aj mamine kamarátky vždy, keď ma videli, tak povedali, že som fešák. Taktiež minule aj jedna doktorka pri ktorej som bol pre papiere. Baby na Pokeci alebo skôr staršie ženy s ktorými som si písal mi vždy napísali, že určite nemám problém si nájsť dievča s mojím výzorom.

Pravda je však taká, že som vzťah nikdy nemal a taktiež som ešte nemal sex a to mám 25 rokov. Takže pravda je úplne inde ako si myslia ostatní ľudia. Tých pár báb na mesiac, či dva ako vzťahy nerátam, aby bolo jasné. To nebolo nič.

Takže vzhľad nehrá až tak rolu, aby bolo jasné. Všetci si hádam myslia, že preto ako vyzerám som už určite musel mať minimálne tri vzťahy a sexuálnych skúseností po milú Jarmilu. Blbosť !!!

Libertz

Tutenstein: no ale aspon neco. Aspon to malo. Vzdy je to lepsie jak vobec nic :( ja si ale myslim ze mimo ineho co som uz zmienil je to aj dost kvoli mojmu vyzoru. Aj ked mi hovoria ze vyzeram normalne.. aj som mal pozitivne ohlasy skor. Ja si to nemyslim kvoli tomu co mam odzite... kebyze vyzeram dobre aspon nadpriemerne, urcite by sa uz neco podarilo. Lenze nie kazdy vyhral v genetickej loterii... a hlavne dneska ked je povrchnost u ludi hodne vidiet.. nielen u chalanov ale bohuzial vo velkom aj u zenskych hlavne v mladom veku.

Tutenstein_xD

Libertz ja som na tom podobne. Mám 25 rokov a frajerku som mal najdlhšie asi 4 mesiace, keď som bol deviatak na základnej škole :D Dokopy som mal cca 4-5 frajeriek, ale to ani nepočítam, pretože to nebolo nič. Tieto moje "vzťahy" boli vždy veľmi krátke. Poslednú som mal ako druhák na strednej asi na mesiac. Od vtedy nič.

Taktiež som si ale zvykol a vzťah už nehľadám. Z človeka to časom opadne a už to neberie tak tragicky. Som človek, ktorý okrem roboty, ak aktuálne niekde pracujem nikde nechodí. Možno tak dvakrát do mesiaca na 3-4 hodiny s kamarátom na pivo, takže som si ani nemal kde nájsť frajerku.

Libertz

Ano viem, dobre si to cele napisal. Lenze teda ja som nikdy ziadnu nemal. Vobec nic... tie co ma poznaju, resp. spolu komunikujeme pravidelne tak tvrdia na toto ze mam hroznu smolu v tejto oblasti.

Tutenstein_xD

A preto som písal aj o tom, že človek musí mať v živote šťastie. Skúšal si viacero variánt, ako si nájsť priateľku a skôr si zažil tie zlé skúsenosti, ako by si si mal nájsť nejakú na vzťah, s ktorou by si bol doteraz. Plus si nemal kde veľmi nadobudnúť nejaký vzťah so ženou.

Človek niekedy skúša veľa vecí a nič z toho. Niekto urobí prvý krok a hneď má to, čo chcel alebo hľadal. Presne takto to v živote funguje. Niekto sa môže napríklad snažiť o nejaké dievča dva roky, aby s nou prelomil priateľskú bariéru a šlo to do niečoho vážnejšieho. Niekto ide v Piatok večer do mesta a do rána si nájde frajerkou, s ktorou je vo vzťahu ďalších 5 rokov.

Libertz

Tutenstein: Je pravda ze ja som bol dost pasivny dlhe roky, az cca pred 2 rokmi som zacal byt iniciativny. Plus bolo aj malo moznosti v realnom zivote spoznat. Takze ano to predtym bola dost moja chyba, lenze zmenil som to, skusal som rozne sposoby a nic. Bohuzial som mal tento rok aj zle skusenosti, aj na takych ludi clovek natrafi. Ale zase chcem podotknut ze nerobil som nic zufalo alebo co zeby som zeny tlacil do vztahu to teda nie. Spoznal som aj fajn zeny co sa mi pacili a tak, no bud su prilis daleko alebo su zadane (co je velmi caste..). Avsak ja som rad aj za friendship kludne.

olivka1987

Ale podľa mňa práve o to ide, proste to nesíliť, keď príde nejaký človek nový do života tak netreba hneď očakávať, že z toho bude nejaký vzťah, proste keď to bude mať prísť tak to príde

Tutenstein_xD

Libertz čo všetko si urobil preto, aby si si našiel partnerku ? To je veľmi dôležité, pretože ak si len čakal a čakal, tak sa nečudujem, že si si žiadnu nenašiel.