Stará dievka?

hahaha

Tullamoredew: Ty si chlap, musíš o ženy bojovať. Žene stačí len že chce. A taká čo nechce je... stará dievka.

Čo to je za katolíčka že nemá manžela a deti? Na to sú mníšky.

Tullamoredew

Osobne poznám niekoľko takých žien aj starších s osobitným životným príbehom a všetky sú hlboko veriace katolíčky a pravidelne chodia do kostola.

Tullamoredew

Nič, ale nakoľko mám 32 a som muž a tiež som nikdy nemal sex a nijaký partnerský vzťah , bola by pre mňa potencionálne atraktívna ... Ale už by som sa v živote nezmieril s tým , že ," ostaneme iba kamoši" toho už mám až až , ,...

BJ 2

V dnesnej dobe to moze byt aj velmi mudra zena. Ked vidi tych chlapov, co sa po druhom rande pytaju, ako to bude s rimmingom, tak ani sa jej nedivim, ze ostala sama.

syllona

Naivny tak poviem ti, že to si ozaj jeden z mála. Lebo veľa ľudí si urobí obraz bez toho aby vedeli niečo viacej

naivny

"Čo by ste si pomysleli o 35 ročnej žene,ktorá je sama a nikdy nemala vzťah a sex?"
nic by som si nepomyslel, kym by som si od nej nevypocul co a ako

Golla

tak treba jednoducho skúsiť aj ten sex a vzťah. očividne tá žena sa bojí lásky a preto ešte nič také nezažila. lebo ak dobré vyzerá, tak pochybujem, že ju chlapi nechcú.

In blossom

A laska sa nehlada, to sa proste stane. Nie kazdy je ochotny vstupovat do vztahov stylom, som sama, on je sam, tak to vyskusajme. Kolki si v takychto zvazkoch neplanovane spravia dieta a potom stretnu niekoho, do koho sa naozaj zalubia a celá rodinka je v ... Radsej byt sam je ovela lepsia volba, nikto nebude trpiet az stretnu svojich princov. A ked nie, tiez dobre, sloboda je na nezaplatenie a lepsie ako trcat vo vztahu z rozumu.