rozchod kvôli výzoru?

Príspevok v téme: rozchod kvôli výzoru?
aktilonka

Zdravím,mám priateľa niečo cez polroka. Už od začiatku ma absolútne fyzicky nepriťahoval-ba naopak. Dlho som si ale vravela,že časom a láskou mi to vadiť nebude-veď na vzhľade nezáleží. Ale opak je pravdou,ako človek mi je veľmi blízky,no jeho výzor mi prekážať neprestal. A narážky rodiny,či kamarátov že vyzeráme spolu smiešne,že mám na krajšieho a podobne k tomu neprisievajú pozitívne. Možno je to sebecké,ja tiež niesom žiadna kráska,ale ja sa s ním hanbím chodiť na verejnosť,neberiem ho ani na oslavy,svadby a podobné akcie.
Je toto podľa vás dôvod na rozchod,alebo si časom zvyknem? Prípadne ako mu to povedať a nezraniť ho?

simuira56

vztah kde ta partner nepritahuje aj fyzicky prakticky nema zmysel, proste musi to fungovat aj po tento stranke inak aj tak budu casom velke problemy

daniela2

Každý normálny človek vyzerá ľudsky. Žiaden výzor nie je dokonalý, a keby aj bol,. nemusí skrývať rovnako dokonalé hodnoty. Nejaké hanbenie sa za výzor druhého človeka nepripadá do úvahy, najmä vtedy nie, ak sú dvaja vo vzťahu. Na sex si mala dotyčná zadovážiť erotickú pomôcku a nie si dobíjať ego sebeckým vzťahom, ktorým druhému ubližuje.

terminartorvlada

nechapem teda ako s nim mozes byt uz pol roka, napriklad moj priatel tiez nie je extra krasny, sedivie, ma trosku brusko, obcas si nahlas ulavi alebo grgne a v tom momente mi je nechutny, ale milujem ho takeho a aj tak ma pritahuje, lebo ma pritahuje nie len vyzorom, ale tym co ma v sebe a aky je :)

Wtf

Ze take baby, ze by slintal :-DD to musela byt ina liga, riadny suteren, ked si ani zuby neumyvaju a smrdi im z huby. Myslim si, ze si zena, ale keby si bol chlap rozhodne odporucam 2x denne, ak budes mat problemy s erekciou, ak uz nemas, tak si spomen, ze to mas zo zubov, okrem ineho z toho mozes dostat aj mozgovu mrtvicu, ci infarkt. Tym, ze si neumyvas zuby, lebo si lenivy, sa ti zuby kazia viac. Ludia si len tak zo srandy zuby neumyvaju. Takze naozaj, ludia, co si neumyvaju zuby min.2x - rano a vecer, su skutocne proste blbi, lebo nepoznaju nasledky.

Tutenstein_xD

Tuto no však dobre si to napísal, mal si frajerky, ktorým sa ani to nechcelo. Však aký si, takých ľudí k sebe aj priťahuješ, takže sa nečudujem. To je tá lenivosť, keď sa človeku nechce vykonať ani základná potreba, ktorá patrí do každého dňa. Však ale každý nech si robí podľa seba :)

Tuto

Tutenstein je chalpec čo podľa počtu umývania zubov za deň hodnotí inteligenciu celého národa a absolútne nevie akceptovať iný názor ako jeho.

Celý život si umyvam zuby len ráno a cely život aj budem. A mal som frajerky ktorým sa ani to nechcelo a to boli také baby že by si slintal. Dufam že ta roztrhne a vylez zo svojej bubliny.
Možno stačí len z izby na ulicu.