rozchod kvôli výzoru?

Príspevok v téme: rozchod kvôli výzoru?
aktilonka

Zdravím,mám priateľa niečo cez polroka. Už od začiatku ma absolútne fyzicky nepriťahoval-ba naopak. Dlho som si ale vravela,že časom a láskou mi to vadiť nebude-veď na vzhľade nezáleží. Ale opak je pravdou,ako človek mi je veľmi blízky,no jeho výzor mi prekážať neprestal. A narážky rodiny,či kamarátov že vyzeráme spolu smiešne,že mám na krajšieho a podobne k tomu neprisievajú pozitívne. Možno je to sebecké,ja tiež niesom žiadna kráska,ale ja sa s ním hanbím chodiť na verejnosť,neberiem ho ani na oslavy,svadby a podobné akcie.
Je toto podľa vás dôvod na rozchod,alebo si časom zvyknem? Prípadne ako mu to povedať a nezraniť ho?

Grongo

Salamistka ty si z osady? Rodicia ta nenaucili hygiene a evidentne ani spravat. Clovek nemusi zrat h....ako si humusacky poznamenala. Ty sa Savom preplachni cela. Kazdemu rano smrdi z tlamy, len ty si vonavucka princeznicka, ktora sa nemusi umyvat, lebo tvoje telo ma samocistiacu schopnost. Vsetci okolo ta citia, len ty nie. Ved raz ti to niekto na drzovku povie, ze prosto smrdis, ked to tvoja tekvica odmieta pochopit a priznat si, ze aj ty si proste clovek, ktory sa musi umyvat. A kedy smrdis najviac? Kedy si to tlamu neumyvas?

Tutenstein_xD

Salamistka ty si riadna ťapa :D každému človeku nejakým spôsobom ráno páchne z úst, keď sa zobudí, ale tebe očividne určite nie :D Ešte napíš, že tebe stačí, keď sa osprchuješ tak dvakrát do týždňa a si vybavená. Raz za deň si umyť zuby je pekný humus. Som rád, že zatiaľ poznám ľudí, čo hygienu pravidelne dodržujú.

Salamistka

Tutenstein, Grongo: ak zeriete s prepacenim ho*na pocas dna tak sa necudujem, ze (ako ste dost negustiozne poznamenali), ze vam pachne z tlamy a musite si umyvat preto zuby min. 2x denne. Neviem co vy zeriete ked vam pachne z tlamy rano tak, ze ludia okolo vas odpadavaju ale vy musite byt jedny z tych, co by si asi najradsej vyplachovali usta aj savom namiesto ustnej vody len preto aby sa zbavili vsetkych bakterii.

Grongo

Nuz, niektori ludia su riadni humusaci. Salamistke musi riadne tiahnut z tlamy. Bohuzial, niektori si myslia, ze im z tlamy netiahne, ze sa rano zobudia so sviezim dychom konvaliniek, hlavne, ked si ich neumyli ani vecer. Rano a vecer je zaklad, uplne minimum. Rano preto, aby to ludia okolo teba prezili a vecer preto, aby sa ti zuby nekazili a rano si sa nezobudila s uplnym hnojom v tlame a ludi okolo teba nevyrutilo zo smradu z tvojej tlamy. Cistotu netreba prehanat, ale do postele treba ist umyty aj s umytymi zubami, rovnako ako si lihat k zene/muzovi, ci pred sexom. Zaklady hygieny vas mali naucit rodicia, jedine, ak boli sami humusaci.

Tutenstein_xD

Salamistka tak ty si očividne úplne mimo ženská. Dvakrát denne si človek musí umývať zuby, však to vie aj malé dieťa pre boha. Ráno si treba umyť zuby keď vstaneš, pretože je úplne normálne, že každému ráno páchne z úst, tak si ich ide hneď umyť. Večer si človek umyje taktiež zuby, pretože počas dňa jedol niekoľko jedál a medzi zubami a na jazyku sa počas celého dňa nazbieralo tonu baktérií a taktiež má človek medzi zubami malé kúsky jedla a nečistoty. Keď si neumyješ zuby večer, tak ti to tam kvasí celú noc. Akože týmto si ma dostala teda. Stále viacej žasnem nad niektorými ľuďmi.

pettroneta

Ona sa s ním dala dokopy, lebo on prejavil záujem ona bola sama, tak jej to vyhovovalo. Povrchnych kamarátov nemá prečo meniť. Povedz mi, kto je Tvoj kamarát a ja Ti poviem, kto si Ty. Ma sa rozísť s priateľom, ktorého si neváži a nemiluje.

ModraObloha

salamistka na toto ma rovnaký nazor.. tiež 1x denne základ, ostatok sa odvíja od toho čo som jedol a či večer mam chuť si ích umyt.. niekedy mi ta pastová pachut v ustach vadí.. a aj tak si ích ráno umyjem .. :)

Salamistka

Tutenstein preco by to mal byt vtip? Co je na tom zle ked si clovek umyje zuby raz za den? Snad si neumyvas zuby po kazdom jedle? Akoze hej, odporuca sa 2x za den ale aj ked si umyje clovek raz co si myslim, ze je zaklad kazdy den si umyt zuby ale, ze by som to vyslovene povazovala za nieco humusne ked to spravim len raz za den, mi pride trochu prehnane.

Tutenstein_xD

ModraObloha ja som narážal na to, keď ide človek do spoločnosti a nie čo nosí na sebe, keď je doma. To nikoho nezaujíma čo nosí po dome.

Gordula

Jaj, no to je take pekne, co tu pisete, ze zastan si ho, inak ho nelubis. Ja som si toho svojho branila a obhajovala, kde sa dalo. Len, ci je to tak aj obratene. Ci on ma gule na to, branit tu svoju pred rodinou, ktorej nie je dost dobra, pred priatelmi, ci kolegami, ktori ocenia, len nejaku top stetku, aby mu ju mohli pretiahnut, ci sa o to pokusat, lebo jedno ti poviem, ludia, ktori ti hovoria, ze mas na lepsieho a krajsieho ti to hovoria, lebo nechcu, aby si bola stastna, nie preto, ze by tomu tak naozaj bolo.
Krasavca/krasavicu potrebujes po svojom boku jedine, ak chces dobre vyzerat na fotkach, inak ti je do skutocneho zivota nanic, absolutne nepouzitelny.