rozchod kvôli výzoru?

Príspevok v téme: rozchod kvôli výzoru?
aktilonka

Zdravím,mám priateľa niečo cez polroka. Už od začiatku ma absolútne fyzicky nepriťahoval-ba naopak. Dlho som si ale vravela,že časom a láskou mi to vadiť nebude-veď na vzhľade nezáleží. Ale opak je pravdou,ako človek mi je veľmi blízky,no jeho výzor mi prekážať neprestal. A narážky rodiny,či kamarátov že vyzeráme spolu smiešne,že mám na krajšieho a podobne k tomu neprisievajú pozitívne. Možno je to sebecké,ja tiež niesom žiadna kráska,ale ja sa s ním hanbím chodiť na verejnosť,neberiem ho ani na oslavy,svadby a podobné akcie.
Je toto podľa vás dôvod na rozchod,alebo si časom zvyknem? Prípadne ako mu to povedať a nezraniť ho?

SofiaElla

Mňa to fakt baví, aká som tu pre vás dôležitá a populárna. Proste som takmer dokonalá a všetci si ma všímajú a bavia sa o mne, bez ohľadu na to, že tu niekto o pár riadkov vyššie chce riešiť problém. No, a potom - že prečo som taká sebavedomá. Aj vďaka vám, milí závistlivci.

Xnx

Sofia akoze ta chcel chlap povedala si mu ze je skaredy a 2 roky sa s tebou nebavil? Tak to bol ina babovka to nebol chlap ale decko

SofiaElla

Ono to nie je len o vzhľade. Zamilovať sa dá aj do Quasimoda. Ale keď máš frajera rada len ako kamoša bez akejkoľvek sexuálnej príťažlivosti, tak je to len kamarát. Otázkou je, či aj on s tebou bude "kamarát" po "rozchode".
Jedného takého som mala a bola som k nemu úprimná, nakoniec. Dva roky sa so mnou nebavil, teraz sme kamoši.

Golla

jasné, že je to dôvod na rozchod. bolo od teba už len to sebecké, že si s ním vôbec začala. keď ťa nepriťahoval ani na začiatku, tak si si s ním nemala ani začínať.

Salamistka

Tutenstein ty si strasne hlupy. Pritom ja som sa nikde ani nezmienila, ani v jedinej vete o tom, kolkokrat si JA denne umyvam zuby, nikde som tu taku konkretnu informaciu o sebe neuviedla, jedine na com zacala cela tato diskusia a potycka, bola moja otazka na teba: "Preco by to malo byt zle, umyt si zuby raz za den?" - a to teba nasledne tak vyburcovalo, ze si mal neskutocnu potrebu ma oboznamit so vsetkymi vedeckymi faktami a informaciami s tym domnenim, ze ja to neviem. A to si si bohuzial ty domyslel a domyslas si stale, pricom ja som ti ziadnu konkretnu informaciu o sebe neposkytla ale ty mas strasnu potrebu tu pisat doslova bludy a byt nasilu mudry. A pritom si iba trapny, ze sa potrebujes takto strasne obhajovat a v podstate sa bavit sam na sebe.

Ale ja ta nebudem o nicom presviecat co sa tyka mojej osoby lebo mi je to jedno co si o mne myslis a ty si budes aj tak mysliet stale svoje. To len tebe tak strasne zalezi, co si myslim ja o tebe a ja si o tebe myslim iba tolko, ze musis mat velmi nizke sebavedomie ked si ho musis tymto sposobom dvihat a v realite by si sa mi ani nevedel pozriet do oci.

Ale aby som nebola taka zla. Povedz nam este volaco o zuboch, co nevieme. Ja si zatial idem vysparat zo zubu kura z minuleho tyzdna...

momentik

je to na rozchod, samozrejme, najdi si takeho, co ti vyhovuje a co sa ti paci. nepodcenuj sa, nerob zo seba chuderu, co musi ostat s niekym, kto sa ti nepaci. nechapem vobec, ze si si s nim zacala.
asi FAKE.

Tutenstein_xD

Salamistka ty sa ešte opovažuješ hovoriť niečo o inteligencii ? Ty ? Dospelý človek, ktorý nevie, že si umyť dvakrát denne zuby je základ ? Bože môj, však toto nie je snáď už ani možné. Strašne sa na tebe bavím :D

Určite si v tej svojej hlavičke makovičke myslíš, že tu sedím a hlava mi ide puknúť od zlosti, že ti to nejdem vyhovoriť, že zuby si umývať je základ :D Ja sa na tebe akurát tak bavím a to už od tvojho prvého komentáru, že zuby si stačí umyť raz denne :D

Ak si si ešte nevšimla, tak posledný komentár nebol písaný tebe, ale písal som ho všeobecne, ale aj tak na mňa stále reaguješ, pretože ti nedá ženské ego neodpísať čo ? :D Asi tu má niekto nervičky, ale ja to nebudem :D

Inak, už je večer, tak by si si mala umyť zuby :) Počkať, však ty si si ich už dnes určite raz umyla :D Toto bol môj posledný komentár k tebe a viacej sa už na tvoju osobu vyjadrovať nebudem ty Zúbková víla :D

Salamistka

Tutenstein umyvanie zubov z teba inteligenta nespravi. Na to musis mat nieco v hlave aby si sa mohol povazovat za inteligenta. Ale pokusat sa o to mozes a umyvaj si zuby trebarz aj 10x za den pre mna za mna ak ti to robi radost. Mne je iba smiesne ako si tu krvopotne musis presadit svoj nazor a presvedcit ma silou mocou o tvojej inteligencii, tebe musi pri tom ako to pises normalne pot stekat po cele a ruky sa triast, ze: "ako to ja len tej Salamistke napisem aby som vyzeral ako frajer, musim jej skopirovat text z internetu, ha, tym ju urcite dostanem a nebude na mne vobec poznat, ze mam nizke sebavedomie...)

Tutenstein_xD

Ako často si treba umývať zuby? (Článok z internetu)

Ideálne po každom jedle, čo úprimne povedné, robí málokto
Ak nepatríte k tým pedantným, ktorí si čistia zuby po každom jedle, vyčistite si zuby aspoň dvakrát naozaj dôkladne - ráno po zobudení a večer pred spaním. Po ostatných jedlách, či po vypití sladkého alebo kyslého nápoja, si však aspoň vypláchnite ústa čistou vodou.
Najdôležitejšie je večerné čistenie pred spaním. Zvyšky jedla či nápojov na zuboch najviac škodia v noci počas spánku. Pery, jazyk a líca, ktoré očisťujú zuby pri rozprávaní, nie sú počas spánku aktívne. Aj slinné žľazy, ktoré produkujú sliny riediace povlak na zuboch cez deň, v noci „spia“.