rozchod kvôli výzoru?

Príspevok v téme: rozchod kvôli výzoru?
aktilonka

Zdravím,mám priateľa niečo cez polroka. Už od začiatku ma absolútne fyzicky nepriťahoval-ba naopak. Dlho som si ale vravela,že časom a láskou mi to vadiť nebude-veď na vzhľade nezáleží. Ale opak je pravdou,ako človek mi je veľmi blízky,no jeho výzor mi prekážať neprestal. A narážky rodiny,či kamarátov že vyzeráme spolu smiešne,že mám na krajšieho a podobne k tomu neprisievajú pozitívne. Možno je to sebecké,ja tiež niesom žiadna kráska,ale ja sa s ním hanbím chodiť na verejnosť,neberiem ho ani na oslavy,svadby a podobné akcie.
Je toto podľa vás dôvod na rozchod,alebo si časom zvyknem? Prípadne ako mu to povedať a nezraniť ho?

Marhula12342

Ja som mala tiež priateľa.. Kde mi všetky kamarátky vraveli co na ňom vidím, aj keď fyzicky nebol playboy... Pre mňa bol ten najkrajší na svete a Najuzastnejsi tým aký bol, ako sa správal ku mne a co všetko robil pre nás... Všetci sa mi čudovali co na ňom vidím, vraj mam na viac ale ja som ho ľúbila celého aký bol... A bol pre mňa krásavec aj keď pre okolie nie.. Očividne u Teba to láska nie je... Keby to tak je neriešis hlúposti....vela kamisiek vždy išlo po najväčších drsnakoch, s vyholenou hlavou, tetovanim na ruke, krku náušníca v uchu a bolo im jedno ze sa k nim správa ako k handre... Len chceli mať veľkého frajera pri sebe... A mne sa vždy čudovali aké mam šťastie na dobrých chlapov... Nie je všetko len o kráse... Nájdi si playboya s ktorým sa mubes môcť ukazovať na verejnosti a ktorý ťa bude podvádzať za každým rohom a ty budeš nariekať že ho tak strašne miluješ aj napriek tomu.. A ešte raz si budeš búchať chlavu o zem a za týmto možno raz budeš banovat...

Xnx

Petroneta to co su za rady ? Preco by mu to nemala povedat ze je skaredy? Takze mali vztah v klamstve a teraz este to ukoncit klamstvom. Presne kvoli takemuto pristupu ako ty je tolko rozvodov, ziadna uprimnost a len klamstvo .

pettroneta

podľa mňa mu nehovor, že je škaredý. Povedz mu, že si myslíš, že ho nemáš tak rada, aby malo zmysel vo vzťahu pokračovať a bolo by to nefér voči nemu, ešte naďalej byť vo vzťahu.

momentik25

no tak to si urobila riadnu blbosť! chudák chlapec, teraz bude musieť znášať nie len to, že je škaredý ale ešte aj to že si ho ťahala za nos...
mala si mu na začiatku hneď povedať ako to je a nie sa presviedčať.

a pýtaš sa ako mu to povedať aby si ho nezranila? to nemyslíš vážne... nedá sa to nijak povedať aby si ho nezranila. proste to musíš povedať. vieš, my chlapi máme radi úprimnosť a neznášame u vás žien pretvárku a klamanie, to je to najhoršie čo môže byť, ešte horšie než keby si bola ľahká... takže sa zober, vezmi ho na pivo alebo mu kúp vodku nech sa na to napije, a všetko mu povedz... totižto pre nás chlapov je 100 x lepšie keď nám žena na začiatku povie že "si škaredý, nepáčiš sa mi" než pretvárka a ťahanie za nos... my chlapi si veľmi vážime svoj čas a premrhať ho s niekym, kto si ani nemyslí že sme príťažliví nie je zrovna najlepšie...

Brokolicka

Ty si s nim nadviazala vztah s tym, ze sa jedneho dna zobudis vedla princa krasona? Zaujimave. To, ze si skareda nie je katastrofa, ked mas k tomu aj skarede vnutro, aj rodinu, to uz je vcelku problem, moze byt, ze mas viac muzskych hormonov a riesis primarne vyzor.

Eddiakara

Ze ta nepritahuje sa da pochopit lebo nie kazdy nas musi pritahovat. Ale co to mas za povrchnu rodinu ze ho kritizuju pre vzhlad? Moja rodina aj keby som si nasla mimozemstana by ho prijali s otvorenou narucou a na vzhlad by nikto neutrusil ani jednu poznamku. A tiez to ze sa s nim hanbis ukazovat je velmi povrchne a voci nemu total nefer. On si rozhodne zasluzi lepsiu ako ty.