Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov

Príspevok v téme: Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov
Swesson

Rozpisal by som to asi takto - vadi mi ak by moja potencionalna partnerka mala vyssi pocet sexualnych partnerov.

Kym predtym som si myslel ze by mi to nevadilo, cim som starsi, tym viac to beriem ako jednu z podmienok na vztah. 2-3 sexualni partneri mi nevadia, ako vsetko vyssie je uz pre mna vahanie, no a ak ich mala 10 a viac, automaticky ju proste odmietnem.

Nechcem proste partnerku ktora je uz "pouzita". Akoze nechcem byt zly, ale je dost tazke najst si zenu ktora si vazi samu seba, pretoze ak si nevazi samu seba a vyspi sa s hocikym s kym moze, potom predsa nemoze ocakavat ze si ju budem vazit ja. Nechcem proste zenu, ktoru mal predo mnou uz aj ten alebo henten.

Je to podla Vas divne, alebo este existuju zeny ktore to vnimaju rovnako? Aby som nebol pokrytec, sam sa drzim toho co aj pozadujem. Ak su tu zeny ktore to vnimaju rovnako, mozu nechat nejaky kontakt, rad s nimi prekomunikujem aj viac :)

Salamistka

Sweeson by si sa cudoval, ludia su vselijaky aj taky co sa na pockanie zalubia proste naivny co sa nechaju lahko vyuzit.

Zas tym dlhodobym vztahom som nemyslela doslova, ze kazdy mal trvat niekolko rokov ale tiez nie, ze to malo byt na jednu noc ale proste, ze ten clovek ocakaval, ze z toho nieco bude ale nakoniec nebolo.

Ednadruha

Su aj take a zas tak malo ich nie je. Ak budes chciet len nejaku krasavicu zmachlenu tak tam je mensia pravdepodobnost, vyberat by si mal skor medzi sedymi myskami ktore si nikto iny nevsimne. A tiez takuto babu budes musiet pravdepodobne dlhsie dobijat a moze trvat aj mesiace kym ti da a na to nema trpezlivost takmer ziaden chlap.

chlap25

Swessom - nechcem sa zastávať pobehlíc, to v žiadnom prípade nie. Ale ja sa na to skúsim pozrieť aj z opačnej strany a prevrátiť to v moju výhodu, tak že taká, ktorá si v mladosti užila už to neurobí potom a bude si ťa viac vážiť lebo nájde stabilného partnera ktorý ju neopustí. Na druhej strane, taká ktorá sa šetrila a nič nemala tak takej môže v hlave prepnúť a začne si užívať s chlapmi neksôr lebo bude chcieť dobehnúť to čo zameškala a teba nechá napospas s deťmi a to je tá horšia alternatíva

Swesson

@Salamistka - Mam 27 a 2 sexualne partnerky. Inac, dobre doplnujuce otazky, takze zodpoviem.

Praveze mi pride ovela lepsie to ak mala zena dlhodoby vztah a bolo to z lasky, to vobec neriesim. Vadi mi ak si zena proste len chcela uzit. Akoze nesudim nikoho, kazdy nech si robi co len chce, len hovorim ze pokial si vyberam partnerku ja, tak mi toto proste vadi.

Ale tak zase snad zena nemala 5 dlhodobych vztahov, tiez nie je najlepsie zistit ze sa zalubi na pockanie :) Tam by ma potom tiez zaujimalo ak mala tych vztahov viac, preco kazdy skoncil, lebo tiez je trochu podozrive ak ich mala niekolko a ziaden nevysiel.

Salamistka

A ty si ich mal uz kolko a kolko mas rokov? A beries do uvahy aj zeny, ktore ich mali viac ale s kazdym mala dlhodobejsi vztah a bolo to z lasky a len jej to jednoducho s nimi nevyslo? Ci myslis iba cisto zeny, ktore mali s viacerymi muzmi sex len preto, ze mohli alebo ti vadi aj ked mala zena viacej vztahov ktore brala vazne a samozrejme s nimi intimne zila ale ani s jednym to nakoniec nevyslo.