Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov

Príspevok v téme: Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov
Swesson

Rozpisal by som to asi takto - vadi mi ak by moja potencionalna partnerka mala vyssi pocet sexualnych partnerov.

Kym predtym som si myslel ze by mi to nevadilo, cim som starsi, tym viac to beriem ako jednu z podmienok na vztah. 2-3 sexualni partneri mi nevadia, ako vsetko vyssie je uz pre mna vahanie, no a ak ich mala 10 a viac, automaticky ju proste odmietnem.

Nechcem proste partnerku ktora je uz "pouzita". Akoze nechcem byt zly, ale je dost tazke najst si zenu ktora si vazi samu seba, pretoze ak si nevazi samu seba a vyspi sa s hocikym s kym moze, potom predsa nemoze ocakavat ze si ju budem vazit ja. Nechcem proste zenu, ktoru mal predo mnou uz aj ten alebo henten.

Je to podla Vas divne, alebo este existuju zeny ktore to vnimaju rovnako? Aby som nebol pokrytec, sam sa drzim toho co aj pozadujem. Ak su tu zeny ktore to vnimaju rovnako, mozu nechat nejaky kontakt, rad s nimi prekomunikujem aj viac :)

Yxxl391

Nina
ty si trochu protirecis.Na jednej strane si romanricka a verna chces sa vydat, chvalis ho a masirujes mu ego, a na druhej strane respektujes, ze sa za teba nikdy neozeni.
To vazne?
Tak ty vlastne si prijala rolu milenky, budete sa v posteli valat neviem dokedy ty mu budes ego masirovat a zostanes slobodna a na ocot
Naco ti je taky chlap?
Budes mat deti za slobodna, lebo on sa nechce viazat?
To keby mi muz povedal ze sa nikdy za mna neozeni ale tu Erziku ex by si rad vzal za zenu, tak ho kopnem niekam v uvodzovkach...
Ziadne chvalenie masirovanie ega aj niecoho
Ty si samu seba vazi

Vsak keby niekto so mnou chrapal a nechcel sa zenit, hned viem ktora bije.Ze som len prestupna stanica do postele a na umyvanie riadu kym si nenajde lepsiu a neozeni sa!! Dievca spamataj sa!!
Co sa ma stat, aby sa ti oci otvorili??
Ak ste obaja uzrozumeni s tym ze ostanete na veky spolu nezobrati, a decko bude mat ine meno ako ty, tak nech sa paci..Ale inak..

Neo40

Swesson, minulosť by som vôbec neriešil. Každý nejakú máme, a žiaľ, tú už nezmeníme. Najprv sme mladučkí, všetko si predstavujeme naivne, ale žiaľ málokomu vyjde prvá láska na celý život. Tak potom hľadáme ďalej. Komu vyjde vzťah s prvým sexuálnym partnerom a miluje ho aj po napr. 30. rokoch spoločného spolužitia, tomu úprimne závidím.
Ale žiaľ, my ostatní sa v láskach sklameme a tých sexuálnych partnerom máme viac. A čo žena, ktorá sa sklame v láske a dočasne nechce žiadny vzťah, ale nemieni sa vzdať sexu? Je preto zlá? Som muž, ale tiež som mal obdobia, keď som vzťah nevyhľadával, stretával som sa so ženami len kvôli tej troche vzájomnej vášne a nežnosti. Nech po mne hodí kameňom..
Pozri, prečo by Ti partnerka mala hovoriť o svojich bývalých sexuálnych partneroch a to čo s nimi robila v intímnych chvíľach. Ja keď som si začínal nový vzťah, tak zakaždým som túto tému stopol. Nechcem nič vedieť o minulosti ženy s ktorou plánujem vzťah a takisto vždy požiadam partnerku, aby sa ma na nič nepýtala. Mám argument, že minulosť nechajme minulosťou, dôležitá je prítomnosť a budúcnosť. Načo sa dozvedať veci, ktoré potom budú človeka týrať na duši? Urob to tiež tak. Ži a nerozmýšľaj nad tým, čo Ti môže pokaziť krásny vzťah.
A otázka? Čo ak sa zamiluješ do ženy, ktorá už má dieťa, deti? Budeš ju brať ako použitý tovar, aj keď môže byť pre Teba životnou láskou?
Porozmýšľaj. A veľa šťastia v správnom rozhodovaní.

Daikiry

Preco by nepovedala, ked sa nema za co hanbit. Kludne aj vo vyssom veku sa da byt pod patkou. Minimalne to o tej zene vypoveda, ze sa nenecha opantat kazdy rok inym borcom, dokaze mat dlhodobe vztahy, byt verna, odolat a ma to v hlave zrovnane. Sexualne na tom kludne moze byt ovela lepsie nez ta s ovela vacsim poctom. Ani z chlapa nerobi majstra v posteli pocet, ktory mu cez nu presvistal. Ako niekolkonasobne nad 10 ma profesionalna ku..., ktora sa tym zivy a zhana si kuncaftov.

Elizabet22

Akoze ja nie som ziadna ona, ale ked si vezmem, ze zeny zacinaju mat sex cca dajme tomu v 17tich niektore skor, a kym sa usadia napr v 30tke po 3rocnom vztahu dajme tomu, to je cca 13 rokov, tipujem ze za tych 13 rokov mozu mat dva alebo tri dlhsie vztahy a co ten zvysok? Dneska je uz normalne mat viiac ako 5 sex. partnerov :D a ak by si chcel vedet ziadna zena to chlapovi nepovie kolko ich presne bolo :D

Janko 12

Nina6846 " ..teda ak sexujú pred svadbou, chlap nepociťuje potrebu si ženu vziať.
Tak ja som so "svojou" sexoval pred svadbou 4 roky a aj som si ju zobral a nikdy som takto neuvažoval.

mam podobne

Nina6846, mne pripada, ze teba v skutocnosti trapi malo pozornosti, malo lasky od neho, ze keby si jej mala od neho dostatok, ze by ta jeho minula frajerka vobec neznepokojovala.
Vidis ako to je nespravodlive, ty by si sa prenho rozdala a on mozno tuzi po nejakej, ktora ho nechce. To hovorim obrazne, stalo sa mi podobne.

Nina6846

Salamistka. Ano, bol mladý a pobláznený, boli spolu asi 4roky. Teraz už sme obaja dospelý, rozumný. Nikdy som ako na neho nevyhŕkla že poďme sa zobrať, len napríklad keď známi majú svadbu tak hovorím aké je to pekné a podobne. To on mi povedal, že sa nechce brať, že mu to takto vyhovuje. Sú páry ktoré sa spoznali keď my už sme spolu chodili a už sa stihli aj zosobášiť. Viem že pri nej bol mladý a a nerozmýšlaľ, ale chcela som aby sa do mňa niekto tak bezhlavo zamiloval. :D Naozaj sa veľmi snažím byť dobrým nezištným človekom aj priateľkou. Nie že by som bola nejaká dotieravá a nedala mu priestor, ale napríklad mu nedávam dôvod žiarliť, každému nápadníkovi sa vyhýbam oblúkom,,, tiež ho rešpektujem, chválim, bozkávam, v posteli sme kreatívni obaja, pomáham mu s problémami, radujem sa s nim ak je šťastný. Má všetko čo potrebuje, čo ani u bývalej nemal a predsa sa s ňou chcel brať a so mnou nie. Preto mám veľký dôvod pociťovať, že ma tolko nemiluje a je to fakt hrozný pocit keďže ja by som sa pre neho aj rozdala. Rozísť sa nechcem, pretože ho veľmi milujem a aj som chcela vždy len jedného partnera na celý život,,,, ale moja hlava sa nechce zmieriť s tým, že mal aj niekoho iného a bol viac zamilovaný a nechce si ma zobrať.....Učiteľka na základnej nám hovorila: keď má chlap mlieko zadarmo, nekúpi si kravu...teda ak sexujú pred svadbou, chlap nepociťuje potrebu si ženu vziať. Asi som mala počkať do svadby, škoda že takéto veci sa už vrátiť nedajú. :D

mirec411

Nina 6846 o 18:16:00 - pekne napísané... a zvlášť úvaha, že o svojich "bývalých" a o všetkých pikoškách okolo by nikto v novom vzťahu nemal hovoriť. Fakticky rozumné. ------------- Áno, nech si to každý zamkne do svojej "Pandorinej skrinky" a nech pri tom nemelie o tom, že povedať si treba úúúplne všetko, ...lebo vo vzťahu má byť dôvera a bla, bla, bla... Toto totiž nie je o dôvere, ale o použití zdravého rozumu. ------ Pekne si tu písala - tak celkovo rozumne.