Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov

Príspevok v téme: Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov
Swesson

Rozpisal by som to asi takto - vadi mi ak by moja potencionalna partnerka mala vyssi pocet sexualnych partnerov.

Kym predtym som si myslel ze by mi to nevadilo, cim som starsi, tym viac to beriem ako jednu z podmienok na vztah. 2-3 sexualni partneri mi nevadia, ako vsetko vyssie je uz pre mna vahanie, no a ak ich mala 10 a viac, automaticky ju proste odmietnem.

Nechcem proste partnerku ktora je uz "pouzita". Akoze nechcem byt zly, ale je dost tazke najst si zenu ktora si vazi samu seba, pretoze ak si nevazi samu seba a vyspi sa s hocikym s kym moze, potom predsa nemoze ocakavat ze si ju budem vazit ja. Nechcem proste zenu, ktoru mal predo mnou uz aj ten alebo henten.

Je to podla Vas divne, alebo este existuju zeny ktore to vnimaju rovnako? Aby som nebol pokrytec, sam sa drzim toho co aj pozadujem. Ak su tu zeny ktore to vnimaju rovnako, mozu nechat nejaky kontakt, rad s nimi prekomunikujem aj viac :)

Anonym222

Jasom mala len jedneho muža a,stale mam. A bola som poctiva ked sme sa spoznali. Ale myslim si ked niekomu nevide vstah a ma viac partnerou to hnet nieje zle pokial nestrieda ako ponožki.

BJ 2

Btw, rata sa aj fajka, ano aj nevinna fajka na diskoteke... a neospravedlnuje ta ani alkohol. nie. to je uz dalsi. Teda +1 k statistike. Tak kolko? Povedz ze 3 alebo menej... ty panenka maria. Naozaj si myslis, ze zena, co caka do manzelstva a nechce sa ku..vit je panenka maria? A preto ich ma za zivot takmer naisto 3 a menej (lebo asi ked ide s niekym do manzelstva a snazi sa o deti, tak viac ako 3 malokedy stihne)... nie, nemusi byt kazda zena cundra. Nerobte zo zien cundry. Kludne si klat aj 50 za zivot, ale nevolaj muza, co chce neposkvrnenu, ze panna maria. A hlavne nie tie zeny, ktore este takto boli aj za komunizmu, netreba ist ani daleko dozadu a bola taka vacsina zien...a to neboli ani veriace... takze nechaj si tu pannu mariu prosim ta pre niekoho ineho... je to uplne normalna zdrava zena, co je panna az do manzelstva, alebo mala max 3. Uplne mudra zena.

BJ 2

A este jedna vec, sofia ela. Zaujimalo by ma tvoje cislo :) Lebo podla mna, trafena hus zagaga. To s tou panenkou mariou ta prezradilo. To by mi sedelo presne na taku, co mala cez 10... ak nie trojciferne cislo. Ale ok, mozno som to zle odhadol. Ale povedz, ze to nebude 3 a menej. Ze? To by si sa neozavala. Bude to cez 10 urcite.

BJ 2

soifia ela, co to taras. Kedysi si na tom zakladali vsetci muzi, a chceli do manzelstva neposkrvnenu. Aka panna maria? este par dekad dozadu to tak citili skoro vsetci muzi A ty teraz z neho robis nejakeho co chce pannu mariu. Vobec sa mu nedivim. Stale je vela muzov, co chcu nepouzitu do vztahu na cely zivot a manzelstva. Je to prirodzeny pocit, a je to tak najkrajsie.
A zeny by sa mali konecne nad sebou zamysliet, s kym sa ku...via a ci teda nieje lepsie pockat do manzelstva. To ich, ze po mesiaci chodenia sex a zacnu muzom fajcit pero, vobec nieje dobre. Mudrejsie boli zeny kedysi, ked cakali do manzelstva. Tak mali fakt maximalne 2-3, ale vacsinou ani nie, lebo manzelstvo je vazna vec. Bolo to tak lepsie. A nie sexovat od 15tich.

Presne dobre zakladatel temy... niesi divny, ze ta to trapi. A dobre to citis. Mali by byt neposkvrnene, a ciste. Tak to ma byt.

SofiaElla

Ovecky - hlavne kde je "mentalita" sa na počet vôbec pýtať. A žiaľ nie je. Človeka treba vnímať cez podstatnejšie náležitosti, ako cez to, koľko mal partnerov alebo partneriek.

Ovecky

Bohuzial dnes to tak je, od 13 sa sexuje a potom to tak vyzera. Uz to nie je domena Lunika. A komu vydrzi vztah od 12 na cely zivot? No asi nikomu...A pamatat treba na jedno, ked chlap povie, ze ich mal 10, mal tak 2-3 a ked zena povie, ze 2-3 tak ich mala 10 :D

SofiaElla

Nevážiť si ženu, lebo mala nejaký počet partnerov? V prvom rade neviem, prečo by si mal ten počet vedieť. Každý máme nejakú minulosť a nejako sa vyvíjame. Ako charakterovo, tak osobnostne.
Ja som napríklad žena, o ktorej by sa dalo polemizovať, či som čistá alebo nie. Minulosť predsa nezmením, ale prítomnosť už dlhé roky moju minulosť nereflektuje. Vadí ti teda niečo, čo niekto v minulosti robil a ty mu to vyčítaš?
Ľudia dokonalí nie sú, ani ženy dokonalé nie sú. V mladosti ženy pod zámienkou lásky mnohokrát podľahnú niekomu, koho si budú neskôr vyčítať. Ale posudzovať ženy podľa počtu milencov, je naozaj až psychopatická podmienka. Skôr by ťa malo zaujímať, aký bol priebeh vzťahu a hlavne dôvod rozchodu.
Ak chceš ženu úplne čistú, to by si musel zbaliť Pannu Máriu. ale to už nepôjde. Budeš sa proste musieť vyrovnať so skutočnosťami, že aj dokonalé ženy majú svoju minulosť.

Peter 50

mirec411: precitaj si:
"Sexuálny život starých Slovanov od Giuseppa Maiella.

cit: "....bolo vzácnosťou, aby dievčina pred svadbou nemala milenca, čo jej však nebolo vytýkané, a obyčajne tá, ktorá mala pomer s viacerými mužmi, zohnala lepšiu partiu...."

mirec411

Peter 50 - tak toto som v živote nepočul a naozaj ani nezažil. Začal som si myslieť, že som za mladi žil v inej krajine. A seriózne: - čo si napísal, pokladám za absurdný výplod fantázie. Staršie ženy asi prestali pri čítaní aj dýchať.