Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov

Príspevok v téme: Vadi mi vysoky pocet sex. partnerov
Swesson

Rozpisal by som to asi takto - vadi mi ak by moja potencionalna partnerka mala vyssi pocet sexualnych partnerov.

Kym predtym som si myslel ze by mi to nevadilo, cim som starsi, tym viac to beriem ako jednu z podmienok na vztah. 2-3 sexualni partneri mi nevadia, ako vsetko vyssie je uz pre mna vahanie, no a ak ich mala 10 a viac, automaticky ju proste odmietnem.

Nechcem proste partnerku ktora je uz "pouzita". Akoze nechcem byt zly, ale je dost tazke najst si zenu ktora si vazi samu seba, pretoze ak si nevazi samu seba a vyspi sa s hocikym s kym moze, potom predsa nemoze ocakavat ze si ju budem vazit ja. Nechcem proste zenu, ktoru mal predo mnou uz aj ten alebo henten.

Je to podla Vas divne, alebo este existuju zeny ktore to vnimaju rovnako? Aby som nebol pokrytec, sam sa drzim toho co aj pozadujem. Ak su tu zeny ktore to vnimaju rovnako, mozu nechat nejaky kontakt, rad s nimi prekomunikujem aj viac :)

Kamka2

A čo ženy ktoré možno sex ani nechceli, ale chlapi nich do toho jednoducho nútili? Ja som na svoj život stretla viacero takých.

Ak chlap tlačí ženu (či už vo vzťahu alebo aj vo fáze spoznávania sa) do rýchleho sexu, robí jej výčitky že s inými spala a s ním nie, prípadne jej začne rovno nadávať ak sa s ním nechce hneď vyspať, takže to nakoniec robí vlastne z donútenia, tak to zlé nie je? Len ten aspekt je na tom vadný že žena mala viacerých sexuálnych partnerov?

La

SofiaElla, netrepem. Minulosť má vplyv na prítomnosť aj budúcnosť - napr. traumatické zážitky a pod. O tomto je smiešne polemizovať. To čo máš za sebou, vypovedá niečo o tom aká si.

1234565

To, ze ziadnou netrpis si myslis len ty. A ty si kuva z povolania, ci pravnicka, ci co vlastne si? Ci ani sama nevies?

SofiaElla

Antivzťahová a zároveň si užívať sex sa nevylučuje. Psychickou poruchou netrpím. Ale mám názor, že niektorí prispievatelia tohto fóra trpia dosť veľmi za niečo, preto sú takí agresívni a nepríjemní mnohokrát. Však (podľa tvojich reakcií) asi budeš vedieť, čo mám na mysli.

1234565

Len primitiv moze byt tak rozjazdeny. Netrpis nejakou psychickou poruchou, ked si sa takto rozdavala kadekomu? Ved si pisala, ze si prilis sebecka na vztah, tak co tu zase trepes?

SofiaElla

123456 - neviem prečo si tak agresívna a zúfalá. Evidujem tvoj vulgárny názor, ale asi si z neho nikto nič konkrétne (okrem tvojej primitívnosti) nevyvodí.

1234565

Ale prosim ta. Kuva ostane vzdy len kuvou. Ze zmenila :-D to ti mozne zerie ten chudak a zufalec, kto normalny by uz len bol s takou kuvou.

SofiaElla

La, ty doslova trepeš. Ja som mala vysoký počet milencov a zmenila som sa. Minulosť nezasahuje do prítomnosti ani budúcnosti, ak si ju jedinec vyrieši. Inak povedané, nie je to o počte partnerov (počet partnerov ti nepovie, prečo sa tak človek choval).
Podstatné je, ako sa človek chová v prítomnosti milovanej osoby a ako reaguje na prípadný návrh na spoločnú budúcnosť.

La

Swesson, ja by som sa držala vlastných pocitov. Píšeš, že ti vadí, že by tvoja budúca partnerka mala mať za sebou vyšší počet sexuálnych partnerov. Priamo píšeš, že takú nechceš. Ak je tu problém ten, že máš pocit, že si divný, tak nie nie si. Je to prirodzené, že chceš ženu, ktorá si váži samú seba a je slušná.

Tvoja otázka znela či existujú ženy, ktoré to vnímajú rovnako. Moja odpoveď je - áno, existujú. Mne to tiež vadí a nie som sama. Nechceš takú čo má za sebou vyšší počet partnerov? - je to tvoje rozhodnutie a je korektné. Sú aj iné ženy, tak hľadaj medzi nimi.

To čo píše Neo40, že minulosť by neriešil, nie je dobrá rada. To čo má človek za sebou, jeho minulosť - to všetko sú dôležité informácie o tom človeku. Ako sa bez informácií z minulosti budeš rozhodovať? Ako budeš riadiť ďalšie udalosti vo svojom živote a aj v partnerstve, keď odignoruješ minulosť, budeš si zatvárať oči? Veď každý z nás má za sebou nejaké skúsenosti a tie nás utvárajú, robia nás tým kým sme teraz. Zmena je možná, ale aj tak, máš právo hľadať k sebe takú ženu, ktorá má podobné zmýšľanie a morálku.

Ja nepredpokladám, že keď má niekto za sebou vysoký počet vzťahov, veľa sexuálnych partnerov, tak že je to len naivnosť. To naozaj sa tu budeme hrať na to, že prvých lások je viac? Ak niekto chce len sex a nie vzťah, tak je to zvieracie nastavenie psychiky. Správanie v takom prípade ovládajú pudy a o nejakej vysokej úrovni (morálnej) sa tu nedá hovoriť. Inak je tam aj zdravotné riziko. Veď taká osoba, ktorá strieda, vie čo ten momentálny sexuálny partner má za sebou, čo všetko už robil, s kým každým už bol?

Tiež nie som za to, že by si partneri mali porozprávať detaily intímnych chvíľ, ktoré v minulosti zažili, ale aj jeden aj druhý má právo vedieť o tom druhom aspoň takúto hrubú informáciu. Ísť do vzťahu a nevedieť o živote toho druhého z veľkej časti nič? Ja by som s tým mala problém. Prečo také témy majú byť stopnuté? Veď len zatvárajte oči a realita vám ich raz otvorí...

Dôležitá je aj minulosť, tá utvára prítomnosť aj budúcnosť, lebo ak v minulosti človek urobil nejakú chybu, mohli sa nejaké budúce varianty budúcnosti stať málo pravdepodobnými, nemožnými. Všetci máte rozum, tak ho používajte, rozmýšľajte a vyhnete sa chybám a následným problémom.

Inak, je to trošku miešanie hrušiek z jablkami, nie? Myslíš, že je na rovnakej úrovni napríklad slušná žena, ktorá má dieťa alebo žena, ktorá strieda partnerov aj na jednú noc? Neo40 a tá posledná veta ma dorazila... najprv mu radíš, aby žil a nerozmýšľal, a potom nakoniec mu napíšeš, aby porozmýšľal. A ako sa má rozhodovať, keď nemá chcieť nič vedieť? Samé protirečenia.

Aj ženy a muži, ktorí striedajú vzťahy a partnerov viac než je primerané, majú právo na pekný a láskyplný vzťah. Možno mužovi, ktorý má za sebou 10 a viac vzťahov, bude taká istá ako on veľmi vyhovovať. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá...