Modlitba za smrt

Tomas 12345

Klmno :

Ak Boh existuje, myslíš si že ti dá dobrý posmrtný život za to že si sa tu na Zemi na všetko vykašľal, nevazil si života ktorý je Božím darom a samozabijal sa pre veci ktoré sa ani nedajú nazvať skutočnými problémami ?

Áno, pribúda svedectiev ľudí ktorí sa ocitli v nebi z ktorého sa vrátili tu na Zem aby nám podali svoje svedectvo. Lenže ani jeden z nich neopísal to, že by v nebi videl samovrahov. Skôr sa preto snaž zasvätiť svoj život Bohu a pomáhať ostatným v čo najväčšej miere, a keď už máš trpieť tak trp s radosťou s pocitom že trpíš pre Boha, raduj sa však pretože v takomto prípade bude na teba čakať hojna odmena v nebi.

Boha nikto nestvoril. Boh je všemohúci a preto Boh nie je závislý od toho aby Boha niekto stvoril. Boh tu existoval večne, Boh je Stvoriteľ všetkých vecí.

Liliana 1234567 :

Môže ísť o zlých duchov. Nijaký človek ti nemôže povedať že si zoberie tvoju dušu k sebe. Jediný kto rozhoduje o tvojej duši je Boh.

Zuzka8

Klmno, a prečítali Ste si tu brožúrku, čo som Vám poslala? Lebo ak Ste premýšľajúci človek, o živote smrti a Bohu, tak ona je práve na to.... Ja som ako ateistka občas premýšľala, či Boh existuje.

Inak dneska je na výber veľa liekov proti bolesti, tak aby sa niekto nezľakol.

Klmno

Tomas, nie je to vylozenie utrpenie, ale ako pisem, kazdodenna rutina a aj zvedavost, co je za tymto vsetkym tu. Hlad po dalsom poznani mimo tento zivot a inak, ako odidenim odtialto sa to nedozviem. Mna ubija to cakanie, kym sa to stane prirodzene. A som si uplne isty, ze zivot tu nevznikol iba nahodou, a ako aj pisem, aj Boha musel niekto stvorit alebo musel nejako vzniknut, neviem ci sa niekto nad tymto zamyslel niekedy. Ludia ziju v ulite a nevidia za roh, ako sa hovori.

TBenedick

O mňa sa stará moja matka a už mám dávno po 50tke neviem či je to tým že som hlúpy alebo lenivý keďže moje najvyššie vzdelanie je upratovačka.Navyše som si stále nenašiel sebe rovného homosexuála.Existuje na SR nejaké z druženie pedofílov a takýchto narušených??

hartak

pre klmno,zaujalo ma to,je to silne ,nenahli sa,každy život raz skonči,....za tymto tvojim pohladom na doležite sučasti našho bytia ako je život a smrt,je tažka energia tvojho otca,....nevnucujem,pozdravujem....

Klmno

Salamistka, ja sa nechcem vytahovat, ale mne nejako bolest nevadi. Mal som napr. zlomenu klucnu kost a soferoval som s nou, lebo som si chcel ist este nieco vybavit predtym, nez som si zavolal zachranku, akurat som sa bal, aby som neomdlel, lebo aj to sa mi stalo, ked som si odtrhol jablko v kolene a povedali mi na rontgene, aby som vysiel na stol, ze ci to zvladnem, ja ze v poho, ale ta bolest bola taka, ze mi vypol mozog, zrazu hviezdicky, vsetko sive a tma. Kludne by som prijal aj bolest, ak by viedla k smrti. Viem, ze ked je prilis silna, na nevydrzanie, tak v tele nabehne ochranny mechanizmus, vyluci sa adrenalin a vypne sa vnimanie. Bral by som to tak, ze to raz skonci a je to pre mna menej psychicky traumatizujuce, ako tu zit este napr. 30 rokov. Asi to nepochopis, ale tak to citim.