Modlitba za smrt

Medea

hahaho máš pravdu pokiaľ nerozumiem veciam nemala by som sa vyjadrovať. Trápenie poznám to sa zase mýliš. Ale mrzí ma ze ľudia niekedy takto chcú riešiť svoje problémy. Ale autor sám napísal ze všetko už mal. A som veriaca a zdá sa mi to proti Bohu siahať si na život. Ja sa tiež trápim mam sny a niečo mi chýba na realizáciu.

addulaa

Podla toho ako to beries. Ci sa modlis za to, aby tvoja smrt bola bezbolestna ale sa modlis za to, aby ta smrt prisla cim skor? Lebo ak ta druha moznost, tak si myslim, ze Boh ma s kazdym plan a ze to takto nefunguje!

hahahoho

Medea, mozno si rozhyckana ty. Nevyjadruj sa k veciam druhych o ktorych nic nevies. Su ludia co sa nudia a su ludia co TRPIA.

Medea

Ľudia nechcem múdrovat, tiež si sama neviem poradiť, ale zdá sa mi ze poniektorí ste možno moc rozhickani. Možno. Tiež som mala sen známy urobil to co nemal a ten plač jeho v tom sne a nemohla som nič robiť. Takže toto by som asi nerobila.

Liliana 1234567

Snívalo sami živý sen s mŕtvym priateľom (kamarát.. spoznala som ho cez FB on bol CZ bol chorý mal rakovinu.. strašne chcel prísť za mnou a vidieť má osobné spoznať sa už sú tomu 4 roky čo zomrel a ja stále ho vidím v sne v jednom sne mi podával ruku a volal má k sebe a ja som išla vraj to nieje dobré že som išla straší ľudia mi povedali že to má volá k sebe dnes sami sníval sen snim ze mi povedal že my dvaja bez seba nebudeme že keď budem mať 20rokov že si má zoberie hore k sebe...som stoho zúfalá .. pomôžte mi alebo poraďte ak máte takúto skúsenosť prosím:-(

Klmno

Ja to mozno mozem povedat aj tak, ze sa tu uz nudim a chcel by som vediet, co je za tymto vsetkym, ale zivot som si nedal, takze si ho ani nemozem vziat. Mne uz taha na 50, dost som toho zazil a uz sa aj zacina prejavovat vek v mojej vykonnosti. Urcite by som sa nechcel dozit nejakeho vysokeho veku a odlezat si par poslednych rokov v starobinci, vtedy by som mozno aj uvazoval nad radikalnym riesenim. Este som uvazoval, ze by som zacal napr. robit nejaku nebezpecnu pracu, kde je vysoka umrtnost, alebo nieco, kde sa moze clovek obetovat za inych. Keby bola vojna, tak by som bol urcite jeden z najstatocnejsich vojakov, ktory by nemal strach. Mal som autonehodu a zacal som sa dusit po naraze do pasu a bolo to velmi prijemne, ked som stracal vedomie az som odpadol, bol som nahnevany na zachranarov, ze ma prebrali. Ludia sa zbytocne boja smrti, aj ti co zazili tu klinicku vravia, ze sa jej prestali bat. Ja som sice nemal nejaky mimotelovy zazitok, ale naozaj to nebolo nic neprijemne, skor mi vadilo, ze som bol mesiac v sadre uplne nesamostatny a museli sa o mna starat ini ludia.

Zuzka8

Klmno mi strašne pripomínaš kazateľa. Prečítaj si niečo z tejto brožúrky, možno to k Tebe prehovorí.
www.dobrasprava.sk
Mať záľuby je dobré.

Sandra, on nepíše, že doslova trpí, tak neviem prečo podhadzuješ také myšlienky.

sandrra

Kludne mozes, urcite v tomto nebudes ziadna vynimka. Nikto nechce zbytocne trpiet, ked je mozne to co najskor ukoncit.

hahahoho

Zivot je zbytocny. Ked je clovek chory, sam bez priatelov, bez rodiny a nema ABSOLUTNE nikoho komu by na nom zalezalo, je tuzba zomriert na mieste.
Ak aj clovek daco urobi a prezije a zostane mrzakom, tiez velmi fajnove. Tazko povedat co sa da potom robit.
Potom je mozne jednoducho cakat na smrt ale ta zo zlomyselnosti vesmiru alebo hocikoho kto to tur riadi just dlho a dlho nepride.
A ked pride a stane sa to ako vravia katolici, caka cloveka peklo uz len preto, ze myslel na smrt.
Pride mi to ako bezvychodiskova fraska.
Bud sa narodis a mas dobre karty alebo nie a budes trpiet NAVEKY, lebo ludska dusa je nesmrtelna vsakze?....