Ste veriaci?

teo

tomas12345 mas to s tou vierou pomylene. Ako mozes verit niekomu ze uzdravuje. Jediny kto moze uzdravovovat je predsa Boh.....akupresure neveris a tu robis reklamu nejkemu liecitelovi, ktory robi zazraky ako kaspirovski robil seanse.

Pauluska

Tomáš, lebo planéta potrebuje reštart.
Ale nič sa neboj, Zem si vždy nájde cestu ako sa dostať do bodu 0.

Tomas12345

teo :

Bolo ich veľa to je pravda. Biblia však neupresnuje dátum konca sveta.

"Koniec sveta pride aj s inych dovodov a to su klimaticke zmeny"

Riešenie by som videl v tomto presídliť sa do podzemia. Vybudovať obrovské podzemné mestá. Tu na ludstvo nebudú mať vplyv ani tornada, ani potopy, ani sopečné výbuchy, ani pády asteroidu, ani globálne oteplovanie.

"preludnenie"

V tomto vidím tiež riešenie vo vybudovaní podzemných mestách.
Volného miesta pod zemou je dostatok.

"nedostatok pitnej vody"

Voda z ladovcov by vystačila pre ľudstvo ešte na dlhé obdobie.

Pauluska :

A prečo to chceš ?

teo

Tomas12345 a keby si vedel kolko tych koncov sveta uz bolo a este bude ohlasenych.Jedno je iste, ze pre kazdeho z nas je koniec tohto sveta urceny a ten prave ako pises moze byt hocikdedy, kazdou minutou, ci sekundou. Koniec sveta pride aj s inych dovodov a to su klimaticke zmeny, preludnenie, hlad, nedostatok pitnej vody, nad tym sa treba zamyslat, aby prezili dalsie generacie.

Tomas12345

Hnedovlaska8 :

Lenže ten koniec sveta môže prísť hocikedy, kludne aj v najbližšej dobe, a trebárs i dnes alebo zajtra.

Ciril :

K čomu ti je takéto rúhanie ?

Danielllit :

Súhlasím!

Hnedovlaska8

SOM VERIACA ALE NA TAKETO HLUPOSTI NEVERIM. VIEM, ZE RAZ PRIDE ALE ISTO NIE ESTE TERAZ. AZ KED BUDE KONIEC SVETA

Ciril

Keď je skutočný nech ma príde vyfajčiť, už mi to dosť chýba a dievča nikde, tak čo, dám mu šancu. Ktovie, možno ju ten cocotko robí božsky.