Ste veriaci?

Danielllita

Paulisinka ona predsa nie je moja súperka, ja s nikým nesúperím. Ja som spoznala živého Boha a to posielam ďalej.

Paulisinka

Danielllita, neverim v Boha, pride mi to nelogicke. Vytvorene preto, aby sa riadili ludia a niekto ich drzal povedzme na uzde, ale to co v kostole pocut sa mi zda fakt ako rozpravky, to nemam rada, moc sa to lisi realite.

Kalgan1

Uujsjj: je to strata casu. Radsej vyuzi cas konstruktivnejsie nez nekonecnym dotahovanim sa s niekym kvoli viere. Dokym mi ludia daju s tym pokoj a nebudu ma s tym otravovat, nemam zaujem to vobec riesit. Uzivaj si radsej den. Ja som stravil 14 rokov na cirkvnej skole, aby som zistil, ze ma to nezaujalo. Kazdy nech si veri comu chce, aj tak si kazdy mysli ze ma pravdu, takze to vlastne nie je ani diskusia.

Nighthawk

Slovo o kríži je totiž bláznovstvom tým, čo hynú, ale nám, ktorí dosahujeme spasenie, je mocou Božou. 19 Veď je napísané: Zničím múdrosť múdrych a zmarím rozumnosť rozumných. 20 Kde je múdry? Kde zákonník? Kde mudrlant tohto veku? Či Boh neobrátil múdrosť sveta na bláznovstvo? 21 Keďže svet (vlastnou) múdrosťou nepoznal Boha v Jeho múdrosti, zaľúbilo sa Bohu spasiť veriacich bláznovstvom kázania (o Kristovi): 22 lebo aj Židia žiadajú znamenia, aj Gréci hľadajú múdrosť, 23 my však kážeme ukrižovaného Krista - Židom síce pohoršenie, pohanom bláznovstvo, 24 ale povolaným, aj Židom aj Grékom Krista, Božiu moc a Božiu múdrosť. 25 Veď Božie bláznovstvo je múdrejšie ako ľudia a Božia slabosť silnejšia ako ľudia. 26 Pozrite len svoje povolanie, bratia! Nie mnohí ste múdri podľa tela, nie mnohí mocní, nie mnohí urodzení, 27 ale čo je svetu bláznivé, vyvolil si Boh, aby múdrych zahanbil; čo je svetu slabé, vyvolil si Boh, aby mocných zahanbil; 28 čo je svetu neurodzené a opovrhnuté, vyvolil si Boh, a čoho niet, (vyvolil si), aby zničil to, čo je, 29 aby sa nikto nechválil pred Bohom. 30 Z Neho aj vy ste v Kristovi Ježišovi, ktorého nám Boh učinil múdrosťou a spravodlivosťou a posvätením a vykúpením, 31 aby (platilo), čo je napísané: Kto sa chváli, nech sa chváli v Pánovi. 1 Kor 1:18,31

Danielllita

Inak odporúčam vypočuť si kázanie od brata Alexandra Barkóciho nájdete to na youtube. Hovorí o mnohých zážitkoch z jeho života, o vyliečených ľuďoch a o Božej moci. Ak máte čas určite si to pozrite.

Danielllita

Pauli Samozrejme to je všetko v poriadku, každý ma slobodnú vôľu. Každý sa rozhoduje sám za seba. Ja mám to šťastie, že som Boha spoznala a že som ho pozvala do svojho života. Vieš aké to je šťastie vidieť naživo ľudí ktorých Boh uzdravil? Nádherné.

Paulisinka

Danielllita, tu nejde o to co je a nie je Boh, tvoja superka v debate opisuje realitu, ty naucene vety z pochybnej knihy. Tebe jednoducho neverim, teda tomu co pises.

Danielllita

Paulisinka mne to nevadí :D Nie každý uverí Božiemu slovu, vieš? Aj písmo hovorí, že väčšina ľudí príde do pekla, pretože milujú viacej tmu ako svetlo. Ja Vám všetkým žehnám a prajem aby sa Boh dotkol Vášho srdca :)

Danielllita

Mala som dost penazi, ale stalo ma to vela. Nemam dovod klamat, neobvinuj ma z klamstva, to je akoby som o Tebe pisala ze klames. Ale nesudim Ta, to Boh Ta bude sudit. Boh nestvoril gayov, to je od diabla. Ale aj tak ich miluje. Boh homosexualitu zakazuje. Naopak ludia ako Ty, ktory miluju tento svet a vsetko co je v nom, nemiluju Boha. Lebo to nie je sloboda robit si co chcem, sloboda je robit to, co je spravne. Ale Ty si ten clovek o ktorom sa pise v Biblii : Nehadzte perly sviniam...