Ste veriaci?

Pauluska

Bilblia je len nezmysel písaný obmedzenými ľuďmi vtedajšej doby, ktorí si nevedeli veci inak vysvetliť, tak si domýšľali.
To ako keby za tisíc rokov uctievali knihy Harry Potter.
Že zomrel Ježiš na kríži. Chi chi, tomu sa nedá ani veriť :D

Danielllita

Uujsjj tak to ma veľmi mrzí, že máš takýto názor. Vieš, kedysi som aj ja bola taká, myslela som rovnako, ale Boh zmenil môj život. Samozrejme je veľa "veriacich" ktorý chodia do kostola a pritom kážu vodu a pijú víno. To je veľmi smutné. Škoda, že nepoznáš Boha takého, aký naozaj je. Milujúci, odpúšťajúci, neustále Ti činí milosť. Chce aby každý z nás prišiel k pokániu, On Ti odpúšťa všetky Tvoje hriechy a veľmi veľmi Ťa miluje. Miluje Ťa večnou láskou. Oproti tomu sú majetky, vily, autá, luxusné dovolenky absolútne ničím. Keď sa dotkne Tvojho srdca, Tvoj život sa zmení.

Uujsjj

Boh existuje len pre chudobnych, nevzdelanych ale aj falosnych ludi, co chodia do kostola len pre imidz a klebety. Preto pred kostolom neuvidíte mercedes ani ine drahsie auto. Ludia sa tam chodia utesovat kedze ich zivot tu, s ich zivotnou nitou a peňaženkou stojí za hov. -no a vdaka ich tzv. moralke su muklami a otrokmi bohatych, ktori sa im smeju do ksi.chtu. Je to ich kultura a utesovanie sa, ze po smrti sa roly vymenia. V inom pripade aj vychova a indoktrinacia. Najvacsiu zalubu maju v ohovárani inych ludi, ktori nedodrziavaju ich zasady, casto rovno po omsi, niektori uz aj počas nej. Tak si masiruju ego, ked sa citia byt moralne lepší a vynimocni. A tato fraška ze Feri je posledný papez a ze ma byt koniec sveta je tu uz dávno. Najvacsia lož, ktora nici zivoty a stastie ludi - to je krestanstvo ale aj ine nabozenstva a sekty, stvorene na kontrolu života a mysle inych. Zdravim ako byvala veriaca.

Nighthawk

Kto pácha neprávosť, nech ju pácha ďalej! Kto je špinavý, nech sa špiní ďalej! Ale kto koná spravodlivosť, nech ju koná ďalej! A kto je svätý, nech sa posväcuje ďalej! Kristus potvrdzuje obsah zjavenia12 Ajhľa, prídem skoro a moja odplata je so mnou, aby som odplatil každému podľa jeho skutkov! 13 Ja som Alfa i Omega, Prvý i Posledný, Počiatok i Koniec. 14 Blahoslavení, ktorí si perú oblek, aby mali právo na strom života a vošli bránami do mesta! 15 Von zostanú psi, traviči, smilníci, vrahovia, modloslužobníci, všetci milovníci a páchatelia lži. 16 Ja, Ježiš, som poslal svojho anjela svedčiť vám o týchto veciach po cirkevných zboroch. Ja som koreň a rod Dávidov, jasná hviezda ranná. 17 Duch a nevesta hovoria: Príď! Kto počúva, nech povie: Príď! Kto žízni, nech príde! Kto chce, nech si naberie zadarmo vodu života! Zj 22:11,17

Danielllita

Tak to už je ozaj blízko, verím, že za môjho života ešte, veď už dnes sa dávajú ľudia dobrovoľne čipovať. Kiežby prišiel čo najskôr, tento svet potrebuje Boha, ale dovtedy by sme sa mali snažiť čo najviac ľudí priviesť k Bohu.

Nighthawk

Asi to bude čipovanie,alebo druh tetovania v ktorom bude biometrický kod. ten kto prijme toto znamenie si na seba privoláva Boži hnev a jeho súd ktorý patri diablovi a jeho demonom.

Po nich nasledoval iný, tretí anjel, ktorý mohutným hlasom volal: Ak sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo na ruku, aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho do kalicha jeho hnevu, a bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a pred Baránkom. Dym ich múk vystupuje na veky vekov a nemajú odpočinku vo dne ani v noci tí, ktorí sa klaňajú šelme a jej obrazu, ani ten, kto prijme znak jej mena. zjavenie 14:9,11

Danielllita

daviiid ako sa môžeš takto rúhať? Čo Ti Boh urobil že mu chceš natiahnuť cez papuľu? To, že Ťa miluje večnou láskou, že Ťa chcel a preto si tu na tomto svete alebo preto že kvôli Tebe zomrel na kríži??

Danielllita

Nighthawk inak čo si myslíš o tom čo sa píše v písme. Malým aj veľkým, bohatých aj chudobným.... vieš čo myslím? Čo bude ten znak ktorý nemáme prijať? Bude to čipovanie?