Ste veriaci?

Danielllita

Tomas12345 vystihol si to dokonale, bohužiaľ niektorým to nevysvetlíš. Je ľahké veriť v Boha, keď vidíme zázraky, je ľahké ho chváliť a velebiť keď sa nám darí, ale v momente keď sa ocitneme na dne, keď si mysíme, že už nemože byť horšie a aj v takej chvíli ho milovať a chváliť... to je skutočná viera. Boh ľudí skúša, skúša ako silná je naša viera, či ho milujeme len vtedy keď sa nám darí, alebo aj vtedy keď sa nedarí. Ale je to neriateľ diabol ktorý prichádza aby ničil,kradol a zabíjal. Nie Boh! Boh nás miluje večnou láskou.

Tomas12345

Fararko :

Ty teda neveríš v kresťanského Boha ?

Uujsjj :

Neexistuje len pre veriacich ale i pre neveriacich.

". Ludia sa tam chodia utesovat kedze ich zivot tu, s ich zivotnou nitou a peňaženkou stojí za hov. -no"

Nejde o žiadne utešovanie ale o realitu, ktorú nám už potvrdil i evanjelický misionár Percy Collett, ktorý zažil zážitok v nebi a vrátil sa stade naspäť aby nám opísal túto REALITU. Realita je taká že nebo existuje a máme možnosť do neho vstúpiť a neviera ateistov na tomto nič nezmení.
.............................................................................................................................................
"Danielita nemam záujem o bozika co si dopredu vybral svoje ministadečko, co spasi. Co predurcil osudy inych. Napr. ty si zdrava a tvoja suseda je postihnuta. Moj spoluziak umrel na leukemiu a ja som tu."

A čo ak ide o skúšku ? Stačí trochu súženia a hned sa už začneš rúhať Bohu ? Kto miluje Boha miluje ho a verí v neho aj v časoch súženia. Pre nebeské královstvo si treba i veľa vytrpieť a vela pre neho obetovať.
................................................................................................................................................
"Za dobro a slušnosť nedostaneš dobro"

Dostaneš odmenu v nebi. Minimálne máš aspon nádej na večný život v nebi. Ale kto koná zlo bez pokánia ten kráča istou cestou k nedobrej budúcnosti.
..............................................................................................................................................
"Toto je dôvod preco kazdu nedeľu cupikas do kostola. Nie viera."

Neviem ako sú na tom ostatní, ale ja neverím len kvôli strachu ale v skutočnosti som o tom dosť presvedčený že nebo existuje. Jednak ma o tom presvedčujú to množstvo výpovedí ludí evanjelikov ktorí opisujú zážitok neba, ale taktiež veľké uzdravovacie zážitky. Napríklad evanjelik Per Cedergårdh chodieva na Slovensko každý rok a vykonáva veľké uzdravovacie zázraky na viacerých miestach. Bude tu aj tento august. Vstup je zdarm. Každý sa môže presvedčiť na vlastné oči o veľkých uzdravovacích zázrakov. Tu je jeho program. Niektoré dátumy ešte nie sú upresnené ale budu upresnene na dolnej stránke.

Dátum________Čas_________Miesto
16.8. piatok_____18:00_____SŽ Prievidza, A. Mišúta 779/32
17.8. sobota____18:00_____SŽ Bratislava, Hviezdoslavovo nám.
18.8. nedeľa____18:00_____SŽ Bratislava, Tomášikova 30
________________17:30_____SŽ Nitra, Mariánska dolina 14
19.8. pondelok____________SŽ Banská Štiavnica
20.8. utorok____18:00_____Žiar nad Hronom, Pod Donátom 1
21.8. streda_______________Sereď
22.8. štvrtok____17:00_____SŽ Žilina, Hollého 11, budova Matice Slovenskej
23.8. piatok_______________AC Košice, Bratislavská 1
24.8. sobota______________AC Pavlovce nad Uhom
25.8. nedeľa____9:30______Michalovce
________________18:00_____Banská Bystrica

slovozivota.sk
.........................................................................................................................................
"To mnohych robi šťastnými vies? Zit a neprezivat z almuzny robi ludi stastnymi, vies?"

Byť závislý od pozemských vecí ktoré závisia od náhody nie je štastie.

Daviiid :
K čomu ti je také rúhanie ? Nijak ti nepomôže, len uškodí!

Stankovsky :
Ak by existovalo len dobro potom by išlo o 100% dôkaz Božej existencie a už by neexistovala slobodná voľba. Zivot je skúška v ktorej človek ktorý chce získať nebo musí odolať a musí pretrpieť i ťažké veci. Tí ktorí Boha prosia o pomoc pomoc aj dostanú. Ak nie v tomto živote tak v nebi určite. Posledný súd príde, a každý bude súdený.

Zuzana209

Ahoj Lolinka

odkiaľ vieš že Pán prichádza? Ja to viem tiež a veľmi hľadám takých ako ty...osobne si nemyslím, že je to téma na toto fórum ale som v pozitívnom šoku z toho, že som tu niekoho ako ty našla...

napíš mi na mail: zuzatka@atlas.sk

alebo mi napíš svoju mailovú adresu..veľmi rada by som s tebou popísala alebo sa aj stretla...
buď požehnaná...

philips

Ste veriaci? Nie.
Pripravujete sa na príchod pána? Akého?
Tešíte sa? Ak donesie popcorn, tak aj hej.. ale len slaný, nie maslový, ten mi nechutí...

Tomas12345

Fararko :

"Tomas nebus smiesny, apostoli, cize prvi knazi katolickej cirkvi"

Apostoli nie sú prvými knazmi katolíckej cirkvi.

Bohatier

Ak v nejake konkretne nabozenstvo zapisane v knihach (tak nie) ale ak v moznu realitu magie tohoto bytia (tak ano!). :P :)) Niekedy mavam aj dost pocit ze toto vsetko neni naozaj skutocne! Ale len bezime podla niekym uz vopred nakodovanemu programu ktory nas tlaci k drzaniu sa priblizne naprogramovaneho! Ach jaj opat to bude asi za pat! :)) (ked uz si clovek moze povtipkovat tak najlepsie sam so sebou kde neprebieha ziadna vymena neziaducich energii z nepochopenia temy vtipu ci nevtipu!) :))) Este dodam ze ludom sa pri precitani slova magia rozochveje cele telo strachom ale popritom nemaju problem si dat ci vyuzit magiu ktora je vlozena do liekov ci techniky!? :P :))