Pokutovanie pacienta??

nazor

Pre vlastnú potrebu si môžeš vyhotovovať záznam z čoho chceš, s vínimkou utajovaných skutočností (vojenské objekty, vyšetrovacie spisy cudzích ľudí...).

philips

Nahraj si to na telefón ako ti tu mnohí radia a nakoniec tá žalovaná budeš ty... Nemôžeš len tak bez upozornenia zhotovovať takýto záznam.

Ajja1

Bežné je to v USA-ale nie len u lekára ale aj u kaderníčky,kozmetičky,maserky...pokiaľ 24 hodin predtým ako si objednaná nezrušíš termín,platíš ako keby si tam bola.Aj vo väčšine západných krajín je podobná kultúra.

Defcon

Domi, nejde o pomstu, ale o reakciu. Na mna skusit nieco podobne, tak tam rovno z ambulancie zavolam policiu a spravim taky krik, ze by ma bolo pocut aj vonku pred budovou.... ze odmietnut vysetrenie -))))) hned by som pisal trestne oznamenie, ze som od neznameho cloveka pocul, zevraj dotycna lekarka znasilnuje male deti umelakom a vraj o tom vedia ostatni lekari . Vies aka hanba, keby si policajti zacali predvolavat jej kolegov a pytat sa na to ? -)))

Domi27

naivny: nenahrala som si rozhovor, ja nemám potrebu sa pomstiť a riešiť veci cez políciu hoci to tu bolo spomínané, chcela som len vedieť či ľudia s týmto majú skúsenosť, ale ako vidím asi som jedna z mála, ku ktorej si lekár niečo také dovolil.
Nemám potrebu to viac riešiť, od doktorky som odišla, úprimne dúfam, že to urobia aj ďalší ktorých sa rozhodne pokutovať. Pokuta mala byť 10€.

nazor

Domi27: Dobre, bojíš sa, takých ako ty je veľa. Zmeň doktora, alebo sa nauč liečiť sama, je to jednoduché. AK sa chceš ešte pomstiť, choď si na zdravotnú poisťovňu vybaviť internetový prístup k platbám, a reklamuj všetko čo si doktor vyúčtoval a nespravil.

naivny

a nahrala si rozhovor na telefón, ako Ti bolo poradené? Čo z toho, čo Ti tu bolo poradené si urobila? Lebo podľa mňa nič. Ty si pokutu nezaplatila, nájde sa iný blbec, najčastejšie najviac na lekára odkázaný človek, ktorý to urobí a nič sa nevyriešilo s aroganciou lekára.
Koľko by bola bývala tá pokuta? Tiež 15 eúr?

upozornenie

Ludia a este si kontrolujte v zdravotnej poistovni co vam lekar zauctoval a co vam realne urobil. Ja teraz riesim reklamacie. Neskutocne, co si lekari dovoluju a ako zarabaju.