Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Apokryft

FB-pýtaš sa dokedy ?Je jedna otázka a mnoho odpovedí a je v živote na tebe ,ktorú si vyberieš.
V prvomrade vyjadrovať sa hanlivo na nikoho sa nevypláca z dôvodu ,že zase si len vytváraš nepriaznivú budúcnosť....karmu
Pardón napísal som nikomu? Pomáhaš samozrejme tým previnilcom v tvojich očiach.
Zmierňuješ ich podiel viny ak na nich kľaješ...ale ako a prečo to tak funguje je na dlhé rozhovory.
Nemáš právo nikoho odsudzovať,lebo nevieš prečo to robia čím si museli prejsť v detstve či v myinulých životoch.Možno je to ich volanie o pomoc .Možno si len vytvárajú budúcnosť a potom keď budú žať ako ty teraz ,budú sa čudovať Bez sejby niet žatva...Rovnako nevieš prečo sa to robý tebe.Čo ak je to len odpoveď na tvoje predoßlé sprâvanie,alebo cesta zmierenia z bohomKeď nâm je dobre na boha zabúdame a ruku na srdce je to tak.Jediná cesta je zmierenia sa z osudom prijatia.Začíname tak ,že neoplácame zlé zlým ani nerozprávame na nikoho nič zlé .To je základ bez toho sa mepohneš ďalej.Ďalším krokom je prijatie.Akonáhle príjmame už nieje nutný spôsob a ani údel toho čo nâm bolo nadelené.Samozrejme dobeh časový tam je.Ďalșím krokom ktorý nieje druhým ani tretím je nadieť sa že môžu byť aj dobré veci v našom živote a veriť ...Niekto tomu hovorí pozitívne myslenie.....Viem že ak sa všetko serie vzťahy aj zdravie myslieť pozitívne je ťažké.Preto je tu viera v boha.Viera sa zakladá nie na dôkazoch inak by to nebola viera .Podstatou viery je že sa nadejeme aj keď to nevidíme.Boh je práve preto v skrytosti aby sme ho hľadali..

FB

Ja cely zivot trpim, mater je svinska flandra a alkoholicka, ktora ma odkopla, otec detto, nedari sa mi pracovne, na co siahnem, to sa mi nevydari, zdravotne problemy, nehovoriac uz o tom, ako mi rodina mojho muza nici zivot a aj jemu, uz to trva tak dlho, ze sa nevymotam nikdy, premyslam o samovrazde, 33r utrpenia. Este aj psa mi zabili. Za co? Co som ja komu spravila? Preco ja mam trpiet za niekoho ineho? Neviem co je stastie, neviem nic. Jediny krasny vztah som mala s muzom, aj ten je zniceny, lebo rodina su psychopati. Dokedy?

Medea7

Presne tak to patrí do vyšších úrovni, že prečo sa nám deje to co deje. Ja som to chcela odhaliť, ale musím čakať asi. Ale je to ťažké dostať sa k takému pochopeniu.

Apokryft

Karma bez pochopenia reinkarnácie nemá význam.
Náuka o reinkarnácii tak ako ju učia východné "náboženstvá"je trochu odlisná od chápania a spôsobu ako ich vysvetlujeme my.Jeden z hlavných dôvodov je možnosť odpustenia,ktoré prišlo z vykúpením v kristovi.Hinduisti nepoznajú odpustenie a tak sa spoliehajú len sami na seba a preto sa častejšie inkarnujú,ale toto je debata pre trochu vyššie levely nie pre vás.
Presviedčať niekoho o fungovaní karmy je mrhanie času.Nech si kažý verí v čo chce.Vlastne to nieje viera je to len spôsob akým zabezpečil boh spravodlivosť .je to náuka ako tu bolo spomenuté už v jednej téme a je zbytočné tu o tom polemizovať .
Reinkarnácia dáva človeku zmysel a význam až od momentu kedy vidí vo svojom živote dôsledky svojich predošlých činov.Dokedy si sám neuvedomuje že ako zaseješ tak zožneš ,že zákon kauzality je vesmírny zákon a nastolil ho boh.

hartak

pre upozornenie,neda sa všetko,niektory nezvladnu a niektory zautočia,a už to začina,pride čas,pokračujem...