Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

hartak

pre osud,karm.zataž po otcovi aj po mame,silnejšia po otcovi,z davnej minulosti,priestor kde byvaš,40temnych duši,v tomto čase,...tvoja rozlis .schopnost 19% ,velmi dobre,je na tebe, verim,neverim

hartak

pre upozornenie....,ak mozem,ty ktorym pomaham sa pytaju,ako su na tom,v rozlišov.schopnosti,tak im odpoviem v percentach,chcu vediet,ako inač,...pytam sa ,pride mi odpoved,nejde to zo mna ale cezomna,..možem aj odpovedat,vysoka,alebo nizka,..ale im to nestači,chcu čisla,tak dobre,info v %,

Apokryft

Každému sa pomôcť nedâ v prvomrade ak on sám nemá záujem .
A sú ťažké karmické údeli ,ktoré sa musia pretrpieť aby sa karma rozplynula...
Nedá sa pomôcť veď ked mi povie čo a ako?
Aj lekár nám povie robte toto a tamto ale mi mâme vlastnú hlavu a rozum a nedodržiavame to čo nám poradil rovnako neveríme ak niekto povie že nemôžeš byť nikdy nikdy dlhodobo zdravá ak máš nevyriešený vzťah z matkou otcom atď .To je zâkon .Lieky aj tie najlepșie na svete liečia (ak vôbec)len telo ale tvoje myșlienky ničia tvojho ducha a toho vie vyliečiť len boh.
Ako sa vraví vyliečit vieme možno všetky choroby ale kto vylieči nás ?

Apokryft

Nechcem zbytočne protirečit ani sa hrať na mudreho.
Ano duša rozhoduje sama o tom volá sa to plánovanie a častokrát musia duchovný sprievodcovia trochu brzdiť ,aby si duša nenabrala mnoho..lebo vidina napredovania tam hore teda túžba je tak obrovskâ ,že chceme toho mnoho ako ked prídes na dovolenku a chceš aj ležat na pláži aj pri bare piť piňakoládu aj surfovať aj potápať sa aj hrať plázové hry a hlavny zamer oddych uniká.
Teda aby som napisal zámer dusa si vyberá ale až keď má tú schopnosť vyberať si .Vúplných začiatkoch môžu byť situácie pridelené duchovnymi sprievodcami aby sa napĺňal duchovný zámer.Samozrejme nechcem to príliš rozoberať lebo človek si v tom hneď nájde nespravodlivosť....atď a zbytočne to len dopletie zainteresovaných.

Medea7

Véd to niečo sa nám dovolí niečo nie. Ale ja mam sen o krajsom Svete, kde sa netrpí, všetci sú zdraví, pekní, a nosia v sebe harmóniu.

hartak

pisal som o tom na začiatku,prežil som si svoje vlastne,silne peklo,po tom velke pochopenie,...nevraciam sa už a ani nevnucujem....citim že je treba pomahat....a vnimam ,budu utoky na mna