Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

odvar

No a uz tu mame jedneho odbornika na baterky a za chvilu sa tu nastahuju fanatici a budu si pytat dokazy. Lubi sa mi ako niekto bude kecat o niecom o com nema ani sajnu a ppresviedcat ze nic take nie je.

hartak

v dnešnej biblii je 7%pravdy,ktora to je,to nevie nikto,tak je za tie storočia zmanipulovana,tvoja reakcia na karmu je zvlaštna,citim strach

Medea7

Hortenzia ma pravdu, ale videla som film s Ježišom a on sám tam vyslovil vetu narodís sa v lone inej matky, tak potom čo je pravda?

Hortenzia

Karma je hinduistická kravina.. Výplod falošných náboženstiev. Ak sa niečo takéto deje v živote človeka jedná sa o prekliatie ktoré sa odvíja od Mojžišovho zákona. Určite by sa viacerí v ňom našli. Všetko potrebné čo potrebujete vedieť je v biblii. Stačí sa pozrieť na to odkiaľ prišli k civilizácií nejaké prvé morálne hranice... Je to z biblie.. Inak by človek ani nevedel, že napríklad cudzoložstvo, klamstvo, zlodejina, vraždy nie sú správne.

Medea7

Ľudia ja mam tiež filozofické myslenie, ale mne sa nezdá, že všetko je karma. My tiež za dávame neaku príčinu.

hartak

pre upozornenie....,ak ma niekto problem a mi zavola,zameram sa tymto smerom,pride mi odpoved,ktoru posuniem,ale znova,nesmiem pomahat každemu,neda sa ,pre niečo