Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Medea7

hartak niečo je nedoriesene v mojom živote tým pádom nie som slobodná. Každý do mňa skace. Ak budeš v BA tak napíš a povieš mi bližšie. Ďakujem že mi pomahas.Myslim na aj ja na Teba v dobrom.

Medea7

Uhm to je pre mňa ďaleko, tak myslí na mňa. Fuuu ja to asi nikdy ne vyriešim. Potrebujem sa od niečoho odbremenit a byť slobodná. Vies pre mňa to tu je akoby som chodila po pekle.

mi11i

Neviem, či v tomto prípade ide o karmu alebo pomstu, ale skúsim sa opýtať.

Keď niekto robí mne zle, po čase sa mu to vráti. Niekedy o pár mesiacov, niekedy o pár rokov. Zároveň často dokážem upokojiť situáciu a zmieriť súperov. Navodiť kľudnu atmosféru. Ale neviem, ako to dokážem?

Môj bratranec má zas schopnosť obrátiť napätu situáciu a odľahčiť ju tak, že z nej máme zábavnú historku. Všetko berie ľahko a s humorom. Teda, všetko nie, ale väčšinu.

A to hlavné.

Máme známu, je adoptovana a veľa ľudí z rodiny, čo bolo často s ňou, zomrelo. Hoci im predtým nič nebolo, zdraví ľudia, dostali vážnu chorobu a do roka, pár rokov, zomreli. A ja sa teraz nad tým trápim a bojím, kto bude ďalší a či to skončí? Iní majú v kuse zdravotné problémy a iní problémy v láske a vo vzťahoch, hoci dovtedy všetko klapalo. Či to robí vedome alebo nevedome? Je to náhoda, karma, čary či pomsta?

Mne osobne sa skvelo darilo, keď som bola ďaleko v zahraničí, ďaleko od nej. Tiež, keď ona bola ďaleko odo mňa v zahraničí, ale toto všetko som si neuvedomila hneď, ale až po čase.
Mám sa jej radšej vyhýbať? Ďakujem.

Medea7

hartak si z BA?,, ja Ti to zaplatím a povieš mi s ktorými ľuďmi mam nedoriesene vzťahy. Lebo stále sa cítim sputana. Tak ze keď odídem z tohto Sveta aby som odišla so všetkým vyrovnaná.

hartak

pre medea7,da sa to,ale je to velmi silne,...bolo mi to ukazane,...ale takto cez net nie,..nemožem,...ak chceš a suhlasiš,pošlem ti poz.energiu....ale len uprimny suhlas, ak,žiadna hra...

Medea7

hartak ja mu neprajem nič zlé to za mňa vyrieši Boh alebo vesmír, ale stále mi vstupuje do môjho poľa energetického, on cíti že som oslabená, ale všimla som si ze sa ma boji. A chcem to s nim vyriešiť. Pre prípad ze ak existujú budúce životy aby som sa s ním viac nestretla.

Medea7

Trefa a co mam s nim ja nedoriesene? Mam pocit z neho že je nízka entita a ze nenávidí vlastnú rodinu. Keď ma viedol na psychiatriu a nič zlé som nerobila, všimla som si na ňom sadisticky úsmev.