Muži, buďte mužmi

Príspevok v téme: Muži, buďte mužmi
Summertime

Čítam to tu občas, ako sa muži sťažujú že nemali priateľku, nemali vzťah ani nič podobné, nemajú auto, bývajú u rodičov a žijú zakomplexovaný život.
Chlapci, ja muž vo vašom veku 25 vám musím napísať pravdu? ...To je dôvod aby ste nenaviazali priateľstvo so ženou? Ste pekne oklamaní dnešným virtuálnym svetom, médiami kde je prezentovaná dokonalosť ...Jasné že tie takzvané zlatokopky hľadia len na majetok, ale snáď hľadáte normálne slušne ženy ktoré na Slovensku sú. Vám nedôjde že naozajstné ženy hľadajú mužov s charakterom a dobrým srdcom, s vierou v Boha a teda aj v seba? Vy neveríte ani v seba že ste hodný vzťahu, to musíte zmeniť. Lásku musíte dávať nie brať, či do vzťahu chcete ísť lásku brat? Tak to radšej naozaj ani do vzťahu nechoďte...Je veľa skazených žien týmto svetom ale je aj veľa ktoré majú hodnoty. Neplacte ale postavte sa na nohy,nájdite svoju identitu muža, začnite si viac veriť nech sú z vás chlapi nie deti, oslovte nejakú slečnu na ulici, bežte von a spoznávate ľudí, je milión miest kde môžete spoznať dobrých ľudí.
Po svete behajú ženy ktorým je naozaj úplne jedno či máš tučné brucho alebo aké auto máš, či máš vlasy alebo nemáš a podobne nezmysly či si manažér alebo robíš niekde v kauflande... Ženy chcú veselých sebavedomých ľudí ktorí rozdávajú lásku a sú spokojný so sebou. Tak sa postavte a tešte sa zo života a buďte radi že žijete.

Pag

Nic v zlom, ale clovek cloveka chapat nemusi, lebo nemusi poznat jeho pohnutky. Teraz v tejto dobe mi to zacina pripadat ako beh o prezitie, resp. kto zabehne najdalej. Ja sa inym ludom do ich zivotov nevmiesavam, lebo ich zivot nie je moj zivot a robit take nieco nie je len ubohe, ale aj dost primitivne. Kazdemu je tam dobre, kde nebol, ja som tam nebol a ani tam nechcem ist. Ked clovek nevie, co ma robit, tak si treba vybrat nejake vhodne stare prislovie a drzat sa ho, napr ked sa ti nedari, odpoved: Medardova kvapka 40 dni kvapka...

Summertime

1.Aha, tak človek napíše s dobrým úmyslom pomôcť mladým mužom aby nevyplakavali a nebáli sa a nakoniec je chyba vo mne :D jasné no, najlepšie je chybu hodiť všade inde len nie na seba.
2. Chytáte sa každého slovíčka a nechápete podstatu. Jasné že sú potrebné peniaze ale nie sú u žien(nie všetkých, aby ste sa zase nechytali slovíčok) na prvom rebríčku hodnôt.
3. Kto vám.tvrdi aby ste pracovali celý život pri pokladni? Vsak skúšaj hocijakú pracu, pýtaj sa na pohovoroch, chod do zahraničia a podobne.
4. Najviac nechápem užívateľa Funeral Direction- som muž, mám strednú skolu. Len toľko. Ale chápem, tu sú ľudia všelijaký.

Lula13

Síce neviem, k čomu má táto debata smerovať, ale budiš... Summertime, ty si našiel svoju vyvolenú presne podľa tvojich predstáv?

jeichtreba

summertime napisat ze v dnesnej dobe nezalezi pri vztahu na peniazoch je najvacsia kravina na svete. Kam nastahujes rodinu a deti ? Vies co stoji taky byt? Vsetci sa tu tvárite ze kazdy je povrchny hajzel ale bez penazi dnes mozes ozaj ist pod most. Ked nemas dobre platenu pracu dnes si v keli charakterom a laskou hypoteku nezaplatis.

neschopni_muzi

Nechápem ako tu niekto píše že si nemôže dovoliť ani auto za 2500 eur. To fakt ľudia nič neviete iné jak muklovať za pásom alebo za pokladňou za minimálku ?
Dnes je doba keď každý kúpi aj hov*o v zlatej krabičke, ľudia kupujú úplné zbytočnosti dá sa to využiť, niečo vyrábať, opravovať, predávať, dovážať autá...
Len problém je ten že vám sa nechce...
Ja teda žijem na slovensku a síce som neni milionár ale kúpim si všetko čo chcem a to som sa ani nikdy moc nesnažil o nejaku kariéru...

baddog

fullhd, pravdu mas v tom, ze my slovaci sme strasny narod, suhlasim, mame vela negativ, hlavne bordel je tu ako v tanku a nevieme s tym nic urobit, sme tupa masa co sa len hada, ale nemoze kazdy ujst do nemecka, zeme zaslubenej moslimskej :D, to asi iste chapes, alebo nie?
a mudrovat tu, ako si za to vsetci mozu sami, lebo ziju v nefungujucom state a nevladzu platit pozicky ta priraduje presne k tym ostatnym, o ktorych pises
dam ti nejake fakty z usa, 40 percent ludi uz nevladze platit pozicky a 60 percent zije od vyplaty k vyplate, od roku 79 im realna mzda prakticky nenarastla, hoci hdp stuplo takmer trojnasobne, vies preco je tomu tak, ked uz tak mudrujes do temy, tak odpovedz :)
ty si hrdina, co usiel do nemecka a my vsetci, co sme zostali sme hlupaci, no jasne, takych poznam :D

Fullhd

SIlvia55 - slovaci sa nikdy nezmenia.Maju to v sebe hlboko zakorenene.Jednoducho je to taka mentalita.Potom je par percent ludi ktori maju rozum tak balia kufre a zbohom.Pokial tvoj zivot stoji za ho*no a si nervozny bez penazi a mas 45 poziciek,byvas stale u mamy tak si zato mozes samozrejme sam.Ale slovaci budu tvrdit ze nemozu zato.Ze oni su najsikovnejsi v EU ale je zla ekonomika.Nechcu si to priznat.

Predstav si ze chces kupit ojazdene auto,nemec ti poda inzerciu a povie aby si si nasiel este brigadu popri praci a kupil v hotovosti.Slovak sa v tom momente stane financny poradca a poradi ti najlepsi bezucelovy uver.Slovaci su majstri v EU v tom ako sa zadlzit,ohovarat,stazovat sa a to najlepsie : starat sa druhemu do zivota a radit mu.Keby ja pocuvam slovakov tak stale jazdim na felicii a byvam u mamy a do nemecka by som nikdy nesiel pretoze bla bla bla bla bla.

Funeral Director

Summertime

Pises ako zena ktora nema nic lepsie na programe v sobotu vecer ako vybijat si frustraciu na z tvojho pohladu slabsich.
Pre tvoj skutocny vek a zameranie na cielovu skupinu ktoru tu opisujes sa da lahko odhadnut, ze ti tato taktika vela ulavy v realnom zivote neprinesie a ty aj s tym svojim vzdelanim na ktorom si zakladas (nic ine nemas, chapem) stojis za kybel sr*ciek. Zasluzis si zivot aky mas, to nie je nahoda. Ak by si zachadzala predo mnou na chodniku, len ta prekrocim a idem dalej. Uz sa zobud.

Ospravedlnujem sa kyblu sr*ciek, neuvedomil som si tvoju hodnotu pri zurodnovani pody.

SIlvia55

Nikto nieje odkazany pracovat od 18 do dochodku v Kauflande pri pokladni za minimalnu mzdu. Vzdy mozes zmenit svoj zivot a pracu. Len slovaci nic nevedia zmenit a cuduju sa ze sa maju stale rovnako. Dnes mozes ist aj do zahranicia dokonca aj bez jazyka Ja som jeden cas tiez pracovala za minimalku ale stale som sa stverala hore pretoze keby nezmenim pracu mozem zit z ruky do ust do konca zivota u rodicov a bez auta. Zivot je len taky aky si ho spravis . A ked sa clovek naozaj snazi ziska lepsie pracovne miesto aj ked neskor ale ziska