Muži, buďte mužmi

Príspevok v téme: Muži, buďte mužmi
Summertime

Čítam to tu občas, ako sa muži sťažujú že nemali priateľku, nemali vzťah ani nič podobné, nemajú auto, bývajú u rodičov a žijú zakomplexovaný život.
Chlapci, ja muž vo vašom veku 25 vám musím napísať pravdu? ...To je dôvod aby ste nenaviazali priateľstvo so ženou? Ste pekne oklamaní dnešným virtuálnym svetom, médiami kde je prezentovaná dokonalosť ...Jasné že tie takzvané zlatokopky hľadia len na majetok, ale snáď hľadáte normálne slušne ženy ktoré na Slovensku sú. Vám nedôjde že naozajstné ženy hľadajú mužov s charakterom a dobrým srdcom, s vierou v Boha a teda aj v seba? Vy neveríte ani v seba že ste hodný vzťahu, to musíte zmeniť. Lásku musíte dávať nie brať, či do vzťahu chcete ísť lásku brat? Tak to radšej naozaj ani do vzťahu nechoďte...Je veľa skazených žien týmto svetom ale je aj veľa ktoré majú hodnoty. Neplacte ale postavte sa na nohy,nájdite svoju identitu muža, začnite si viac veriť nech sú z vás chlapi nie deti, oslovte nejakú slečnu na ulici, bežte von a spoznávate ľudí, je milión miest kde môžete spoznať dobrých ľudí.
Po svete behajú ženy ktorým je naozaj úplne jedno či máš tučné brucho alebo aké auto máš, či máš vlasy alebo nemáš a podobne nezmysly či si manažér alebo robíš niekde v kauflande... Ženy chcú veselých sebavedomých ľudí ktorí rozdávajú lásku a sú spokojný so sebou. Tak sa postavte a tešte sa zo života a buďte radi že žijete.

Xxl

To je zaujimava myslienka, ze vsetko sa ma platit 50:50.Muzi viac zarabaju neviem preco tak to je. Tak ked ja zarobim 800 € on 1600 €vsetko budeme platit na polku on si budem odkladat a ja na dochodok s holou ritou.On pojde na dovolenku do Karibiku, ja na dedinu, lebo si to nebudem moct dovolit, on bude jest kazdy den sunku ja chleba s mastou, lebo si to nemozem dovolit.Nikdy som netvrdila, ze zena ma doma lezat, a muz chodit do roboty, ale starat sa o 2 deti, robit vsetky domace pracen, chodit do prace a potom si platit vsetko sama, tak to sa nemusim vydavat.To sa mi viac oplati byt slobodna, lebo stejne musim vsetko sama financovat. Moja znama mala muza co 3 nasobne zarobil viac ako ona a nakoniec vsetko platila sama.Hadky a kriky na dennom poriadku, az skoncila u psychologa. Preplakala cely zivot.A to ta strava sa ako deli? Moj kamarat zje na jeden obed, co mne staci na tyzden.Mam 2. kamosa, co zje na obed 6 noh kurata 2x zemiaky 2x zmrzlinovy pohar a este odisiel odo mna urazeny, lebo bol hladny.Mne by to stacilo na tyzden.To si ako tie peniaze delite s muzom na stravu potom? On dava o 300£ viac a ja ked miniem viac toaletaku, musim viac dolozit do kasy? To je chore.Maju spolu gazdovat tak, aby kazdy mal svoje sporenie vreckove, ale domacnost spolu tahat.Vsak aj muzovi sa moze stsat ze je 3 mesiace nezamestnany a kym si najde pracu zena plati vsetko.Tuto muzsku emancipaciu vsetko fifty fifty nechapem.To aj domace prace su fifty- fifty?.Tak neviem, takeho "mudreho" a emancipovaneho muza ci by som chcela.Vsak keby som ja zarobila viac o 1000 € by som aj viac kupovala do domacnosti a drahsie dary by som mu davala kupila by som auto a nehadala sa s nim, ze to je z mojich penazi a on musi chodit elektrickou

Funeral Director

Summertime

To bol priklad ako sa s tebou bavit pre (nahodne) osoby po ktorych chorobne ides ak by si neskoro vsimli, ze ti cvaka.

zavislak

dobreuz : Tušíš čo je to byť na materskej? To sa nezastavíš. Chodenie do práce nepripadá do úvahy. Preto karieristky nemajú deti, často ani vzťah.

zavislak

Ak chce žena rodiť deti, potrebuje mať domov a muža ktorý zarába. To nie sú zlatokopky, ale rozumné ženy. Čistá láska s prázdnymi vreckami je pubertálna predstava. Žena ktorá si nevyberá partnera a radšej si vyberie hlúpeho, škaredého a chudobného, tak to je čistá hlúposť..

Pag

Najdolezitejsie je nestratit sudnost, isty cas som bol bez nej a nie je to fakt normalne. Samy bezdak, normalne ze zapad pur, samy sialenec. Ked to vsetko zavisi u vacsiny len od penazi, tak s tym treba nieco urobit.