Muži, buďte mužmi

Príspevok v téme: Muži, buďte mužmi
Summertime

Čítam to tu občas, ako sa muži sťažujú že nemali priateľku, nemali vzťah ani nič podobné, nemajú auto, bývajú u rodičov a žijú zakomplexovaný život.
Chlapci, ja muž vo vašom veku 25 vám musím napísať pravdu? ...To je dôvod aby ste nenaviazali priateľstvo so ženou? Ste pekne oklamaní dnešným virtuálnym svetom, médiami kde je prezentovaná dokonalosť ...Jasné že tie takzvané zlatokopky hľadia len na majetok, ale snáď hľadáte normálne slušne ženy ktoré na Slovensku sú. Vám nedôjde že naozajstné ženy hľadajú mužov s charakterom a dobrým srdcom, s vierou v Boha a teda aj v seba? Vy neveríte ani v seba že ste hodný vzťahu, to musíte zmeniť. Lásku musíte dávať nie brať, či do vzťahu chcete ísť lásku brat? Tak to radšej naozaj ani do vzťahu nechoďte...Je veľa skazených žien týmto svetom ale je aj veľa ktoré majú hodnoty. Neplacte ale postavte sa na nohy,nájdite svoju identitu muža, začnite si viac veriť nech sú z vás chlapi nie deti, oslovte nejakú slečnu na ulici, bežte von a spoznávate ľudí, je milión miest kde môžete spoznať dobrých ľudí.
Po svete behajú ženy ktorým je naozaj úplne jedno či máš tučné brucho alebo aké auto máš, či máš vlasy alebo nemáš a podobne nezmysly či si manažér alebo robíš niekde v kauflande... Ženy chcú veselých sebavedomých ľudí ktorí rozdávajú lásku a sú spokojný so sebou. Tak sa postavte a tešte sa zo života a buďte radi že žijete.

violetrose

dobreuz isto sa aj takí nájdu, ale v mojom okolí muži chceli mať deti, sú aj takí, ktorí tvrdia, že nechcú mať napr. si nájdu partnerku vo vyššom veku, vraj im nevadí, ak nebudú mať vlastné dieťa a nakoniec si to rozmyslia a idú k mladšej a založia si rodinu...muži to majú dané, aby svoje gény odovzdávali potomkom...a ešte som sa chcela vyjadriť k tomu zalatokopectvu, že veľa mužov začne zarábať viac peňazí počas manželstva, takže žena nevie dopredu, či bude trojnásobne viac zarábať ako ona, väčšina žien momentálne nemá šancu zarobiť viac ako muž...aj keď sú povolania ako napr. lekárka, právnička, operky, ale bo iná práca v zahraničí, v podnikaní,... môžu samozrejme zarobiť aj viac ako muž, ale to je individuálne, každý pár si zariadi život tak ako im to vyhovuje, a ak nie, je to ich problém...keď zarobí viac žena dokonca dnes ostávajú na materskej muži, a teraz sa im majú ľudia za to posmievať?

Xxl

Ty si vysokoskolak? Ja ze nejaky 45rocny stary mladenec s vyhranenymi nazormi.Tak to som sa teraz dobre zasmiala.Mat taketo nazory v 21 rokoch.Vacsinou vtedy su hormony najsilnejsie a kazdy sa snazi krutit okolo druheho pohlavia a zbalit.

violetrose

dobreuz musí byť provokatér, lebo to svet nechyroval takéto názory...vtipné inak, že žena prinúti muža mať deti pod hrozbou rozvodu, tak to či budú mať deti hádam nebudú riešiť počas manželstva, ale pred vstupom...inak aj muži chcú mať deti, mnohí by váhali zobrať si ženu, ktorá ich mať nemôže alebo nechce?

zavislak

Ak muž preje celú výplatu, tak buď málo zarába, alebo má cukrovku a takzvaný vlčí hlad, treba ho poslať na krvné testy.

Xxl

Ja neviem, ako to vlastne teraz funguje v domacnostiach.Aj by ma zaujimal nazor inych ludi. Urcite nechcem aby muz minul celu vyplatu len na jedlo, ked ma konicky, modu nech si rad dopraj od toho je zivot, aby sme si ho uzivali, nielen skrblili.No ale v tomto pripade by som tahala za kratsi koniec, lebo keby sme rovnako davali na vsetko, tak mi na to sporenie na dochodok ani nevyjde. Ale uz som pocula viac x z muzskych ust, ze vsetko napoly, tak neviem.

zavislak

XXL: Muži zarábajú viac pretože vytvárajú väčšie zisky pre spoločnosť. Je to tým že majú v krvi veľa testosterónu. Ženy zarábajú menej, pretože sa starajú o deti a domácnosť, a popri tom, možno z nudy, aj pracujú. Je to preto že majú v krvi viac ženských hormónov. Je to evolučná stratégia, ktorá zvíťaila.