Bývalý katolík

Príspevok v téme: Bývalý katolík
Tomas12345

Ešte nedávno som o sebe tvrdil že som katolík a katolícku vieru pasoval za tú jedinú pravú vieru. Casy sa však zmenili a ja som po podrobnejšom skúmaní Biblie a i názorov od ostatných dospel k tomu že katolícka viera nie je tá pravá. V súčasnosti už teda katolíkom nie som a hľadám si momentálne krestanský zbor ktorý učí skutočnú pravdu vyplývajúcu z Písma.

Týmto sa chcem ospravedlniť užívatelovi daniela2 ktorej som vyčítal to že neuznáva katolícka vieru. Tiež by som sa chcel ospravedlniť užívatelke "ahjaj" ak som ju nejako urazil pri debate o téme "cukrovka".

Tomas12345

Jajjaj :

Na základe čoho som dospel že už nie som katolíkom ? No je to na dlhšie a ani neviem o čom by som skorej začal hovoriť. Daj teda nejaký katolícky argument prečo veriť v katolicizmus a ja ti dám na neho svoj protiargument. O protestanskej cirkvi aktuálne uvažujem.

swistica

Ty si z katolickej cirkvi aj oficialne vystupil? Ak ano, aky je postup? Ak nie, tak tym padom by si asi stale bol katolik, nie?

Nighthawk

www.youtube.com
A Duch a nevesta hovoria: Prijdi! A ten, kto počuje, nech povie: Prijdi! A kto žízni, nech prijde, a kto chce, nech berie vodu života zadarmo. Zj 22:17. Pán Ježiš príde rýchlo a skoro pre tých čo jeho milujú.
1 Tes 4:17

petronneta

Tomáš má pravdu. Nie je to nič zaujímavé. Osobne neverím, žeby tu fungoval Savolov obrat a skôr som toho názoru že nebude zo psa slanina. Jediný príspevok, ktorý tu postradas, je o užitočnosti akupunktury pre zakladateľa tejto témy. Co vy na to ostatní? daniela 2? ahjaj?

Jajjaj

Tomas a ako si k tomu dospel? Na zaklade coho? Mne sa povacsine tvoje nazory pacili a osobne som si myslela, ze urcite nie si v katolickej cirkvi, ale v nejakej protestantskej, tam idu viacej do hlbky Biblie.

Tomas12345

swistica :

Fake účet asi ťažko, lebo toto je registrovaný profil a prezývku mám takú istú ako som vždy mával. Hacknutý účet ? Kto a prečo by sa mi hackoval na účet ? A na základe čoho určuješ že ide o Hacknutý účet ?