Schudnúť 5 kg za tri týždne dá sa?

lianka22

nerieš diety, ale športuj. Kup si bicykel, alebo kolobežku, aktivne sa im venuj a uvidíš, aku budeš mat postavu

emaniala

dá sa to je taká norma ten mesiac cca 5kg, aj keď aby si potom nepribrala desať naspäť, podľa mňa by si mala začať tým, že sa začneš mať radšej :)

Eviku77777

Mam presne tvoju vysku a tvoju vahu a rozhodne si nepripadam tucna. Neviem ako mas rozlozenu vahu na svojej postave... ale myslim ze rozhodne nie si tucna. Aj ked je pravda ze pri nasej vyske je vidiet kazde kilo navyse ja ked som mala 59kg pripadala som si tucna aj to tak na kazdeho posobilo vsetci mi v tom case hovorili ze som dost gulata ze som pribrala a bolo to tak ked sa spatne pozriem aj na foto aj tak

Defcon

Nic take ako schudnut len z konkretnej casti tela neexistuje, ale da sa spravit nieco ine. Vytvarovat. V tvojom pripade na vytvarovanie noh doporucujem beh a bicykel.

Pools

Noo, ja mam zasa iny problem. Moja vyska 163 cm a vaha 48/49 kg. Cize snazim sa to dat na takych 52/53 kg. Aleeee mam vacsie stehna(cca 52-53cm) a hrozne by som rada z nich zhodila, nech mam normalnu postavu primeranu svojej vahe. Problem je ten, ze mam problemy s nohami, cize take ako drepy a ostatne su podla lekara uplne tabu. Ako mam teda trosicku schudnut z noh? Nestravujem sa zdravo ani nezdravo. Skorej taky mix, ze neprehanam to a tak. Cize je mozne, ze to je aj genetika. Ale chcem pribrat na vahe, no schudnut z noh. Neporadite prosim?

Trumpa

skor by som povedala, že z teby iba odvodniš, ale zase na druhu stranu, ak budeš naozaj špotrovat ( bicykel, kolobežka, beh)a ,,nejest,, tak sa ti to možno podari