Schudnúť 5 kg za tri týždne dá sa?

lena33

žiadne diéty nemusíš podstupovať. Si mladé dievča a podľa tvojej váhy to ani nepotrebuješ. Do budúcna skús vylúčiť sladké vody, poprípade rýchle cukry (zo sladkost), pi veľa vody a trošku športu. Ak nie si športový typ, obmedz biele pečivo. Všetci teraz hovoria o kváskovaní a taký chlebík sa dá aj kdekoľvek kúpiť. Poprípade existujú aj rôzne pizze z kváskového cesta a podobne. My sme raz takú ochutnali v LeTorri, je to bratislavská reštaurácia a musím povedať, že aj kvasková pizza vie byť chutná, nie len obyčajné pečivo.

mala_sova

ak sa dobre odvodniš a budeš menej jest, viac športovat, može sa ti to podarit. Skus jazdit na bicykli , kolobežke. Robi to zazraky

Jennny

ked som chudla, tak jedine športom. V lete som jazdila na kolobežke, skladacom bicykli a kila išli dole velmi rychle

sonicka_s

všetko je možne. Zaleži od toho, ako intenzivne sa budeš venovat športu a čo budeš jest. Ja osobne som velmi na pekne nohy a zadok, takže si vyberam športy, aby som spevnila tieto partie . Takže jazdim na kolobežke a bicykli

EMMMAA

5 kil za tri tyzdne nie je az tak vela, ze by sa to nedalo. Da sa to, len sa treba trosku obmedzovat a viac sportovat. A dat si hlavne pozor na to, aby si to potom nenabrala hned naspat!..

ahjajjaj

ahojte, 3,5 kilá mám teraz za dva týždne. Prešla som na vegánsku stravu 5 dní v týždni, zvyšné dva dni aj mäso. Mojím cieľom je však zdravotný benefit, nie chudnutie.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?