Schudnúť 5 kg za tri týždne dá sa?

lena33

žiadne diéty nemusíš podstupovať. Si mladé dievča a podľa tvojej váhy to ani nepotrebuješ. Do budúcna skús vylúčiť sladké vody, poprípade rýchle cukry (zo sladkost), pi veľa vody a trošku športu. Ak nie si športový typ, obmedz biele pečivo. Všetci teraz hovoria o kváskovaní a taký chlebík sa dá aj kdekoľvek kúpiť. Poprípade existujú aj rôzne pizze z kváskového cesta a podobne. My sme raz takú ochutnali v LeTorri, je to bratislavská reštaurácia a musím povedať, že aj kvasková pizza vie byť chutná, nie len obyčajné pečivo.

mala_sova

ak sa dobre odvodniš a budeš menej jest, viac športovat, može sa ti to podarit. Skus jazdit na bicykli , kolobežke. Robi to zazraky

Jennny

ked som chudla, tak jedine športom. V lete som jazdila na kolobežke, skladacom bicykli a kila išli dole velmi rychle

sonicka_s

všetko je možne. Zaleži od toho, ako intenzivne sa budeš venovat športu a čo budeš jest. Ja osobne som velmi na pekne nohy a zadok, takže si vyberam športy, aby som spevnila tieto partie . Takže jazdim na kolobežke a bicykli

EMMMAA

5 kil za tri tyzdne nie je az tak vela, ze by sa to nedalo. Da sa to, len sa treba trosku obmedzovat a viac sportovat. A dat si hlavne pozor na to, aby si to potom nenabrala hned naspat!..

ahjajjaj

ahojte, 3,5 kilá mám teraz za dva týždne. Prešla som na vegánsku stravu 5 dní v týždni, zvyšné dva dni aj mäso. Mojím cieľom je však zdravotný benefit, nie chudnutie.