Robím dobre ?

Príspevok v téme: Robím dobre ?
Tutanchamon_xD

Veľa ľudí ma tu pozná a vedia, ako som sa sťažoval ešte pred dvoma rokmi na tomto fórume pod nickom ''Matusisko'' (nepamätám si ho presne) . Viete, ako som vypisoval, že nemám kamarátov a nemám s kým chodiť na výlety, dovolenky, letné prechádzky a nemám si s kým zavolať či popísať.

Písal som, ako nás opustil otec a že som zažil na strednej aj menšiu psychickú šikanu, kde moje sebavedomie kleslo k bode mrazu. Písal som, že tento problém som dávno hodil za chrbát a je zo mňa nový človek, ktorému znova stúplo sebavedomie na samí vrchol, a že som to dosiahol úplne sám.

Viete, ako som sa sťažoval, že si neviem nájsť frajerku a že som stále človek bez akýchkoľvek skúsenosti, čo sa týka vzťahu a sexu. Ďalej som písal, že som nikdy nemal kamarátku, ktorá by mi povedala, že je rada, že má spoznala a že celkovo vzťahy aj v rodine nemáme vôbec pozitívne.

Ďalej som písal, že nerobím nič iné, len chodím do roboty a z roboty domov, kde trávim zvyšok môjho voľného času. Ďalej som písal, že som mal vždy šťastie na chlapský kolektív, takže som si ani v robote nemal ako nájsť frajerku.

Ide o to, že všetky tie potreby, ktoré som tak od života vyžadoval a ktoré ma stiesňovali každý deň na duši, zrazu nepotrebujem. Už od cca mojich 24 rokov nechcem a ani si nesnažím hľadať frajerku, či nových kamarátov do života. Už vôbec netúžim zažiť prvý sex s nejakou ženou a už vôbec netúžim niekam chodiť.

Zrazu moje pocity a vášne ochladli v mojom vnútri. Neviem si predstaviť, že by som žil s niekym vo vzťahu, či sa stretával s niekym novým, kto by prišiel do môjho života. Dokonca už len predstava mi nie je príjemná na všetky tieto veci. Je dobre, že som si na to zvykol tak, že už nevyhľadávam to, čo mi niekedy tak veľmi chýbalo ? Je dobre, že som ostal chladným ? Skôr si predstavujem, že budem žiť len pre seba samého a nebudem riešiť veci okolo, ako sú vzťahy, sex a ľudí okolo mňa.

Majka66666

dobrerano: To je to iste, ako ked vsetci idú piatok pit.A vy nejdete, lebo nechcete pit.Takze musite travit piatok sam.No nikto nechce byt sam.Potom ked vidite ludi, ktori na druhy den placu, ako im je zle, ze vracaju, boli ich hlava, potrebujú pomoct, aky bude vas nazor? "" No ze ved naco pijes, da sa aj inak."

Tutanchamon_xD

A čo si mám ako priznať ? Že klamem sám seba a niekde vnútri vzťah chcem ? Čítala si vôbec, čo som písal aj predtým, že som vzťahy mať mohol, mohol som ísť von s niektorými babami, ale jednoducho sa mi nepáčili a nepriťahovali ma ničím už len od pohľadu, tak som to odmietol. Tak isto, keby sa mi tá baba aj páčila, tak by som to odmietol. Ja z peknej baby jednoducho nejdem do kolien, ako poniektorí, že uvidia nejakú ženu a sú z nej hotoví.Ako som už aj písal, ostal som chladným, čo sa týka celkovo vzťahov a som celkom som rád, že som sa tak zmenil.

Tutanchamon_xD

Daviiid keby o mňa mala záujem žena, ktorá by sa mi páčila vzhľadovo, tak by som ju ignoroval. Napísal som to v komentáre pod mnou, prečo do vzťahu chcieť nechcem a prečo ma to neláka.

Tutanchamon_xD

Dobre, tak sme beznádejné prípady a nie je nám pomoci. Môžeš opustiť túto debatu. A urazení sme ? A na koho alebo na čo ? Ty si myslíš, že ja tu zdutý sedím a prispievam komentármi ? :D

Ja si v kľude sedím, surfujem po internete, počúvam hudbu, pozerám stream a mám kľud pokoj :D To len ty si tak vo svojej hlave predstavuješ, že som tu urazený na všetkých naokolo, pretože sa mi snažia poradiť a ja si vždy presadzujem dookola ten svoj istý názor a ostatné názory ignorujem :)

Ja všetky názory beriem, čo sa tu objavujú a ja dobre viem, že mám vlastné chyby kvôli ktorým ten vzťah nechcem. Nechcem proste ten vzťah z tých dôvodov, ktoré som už stokrát napísal a nechcem ho aj preto, lebo sa poznám a viem aký som. Všetko ma jednoducho odtláča od toho vzťahu a už len pomyslenie naň mi nerobí dobre.

Nehovorím, že som šťastný človek celkovo, ale čo sa týka vzťahu, tak som šťastný, že ho nemám. V tomto smere som šťastný. Chápeš to konečne ? Ak áno, tak budem veľmi rád.

SofiaElla

Majka, ešte raz a naposledy, ak mi niekto argumentuje s tým, že nechce vzťah, lebo sa nechce hádať, tak nech nejde ani na prechod pre chodcov, lebo ho tam zrazí auto, v nejakej štatistike, ktorú si môžeš zistiť na dopravnej polícii to zaznamenávajú, koľko ja takých prípadov, keď chodcov na prechode zrazilo auto. Chorejší a zbabelejší argument ako "nechcem sa hádať", asi ani neexistuje. A opätovne to len hovorí o tom, že dotyčný má komplexy a žiadna ho nechce a "chlapček" sa vyhovára na takéto absurdnosti.

Daviiid

Tutanchamon_xD:
Ale to nemôžeš takto tvrdiť, že nechcem nikdy žiadnu, ani keby bola neviem ako pekná a priťahovala ma. Podľa mňa sa v takom prípade oberáš, lebo krásna žena je potešenie a hriech aspoň neskúsiť. Rozísť sa a byť sám môžeš predsa kedykoľvek potom, ale nechcieť ani skúsiť? Prečo?

dobrerano

neboj sa, už na teba reagovať nebudem lebo to nemá zmysel... ľudia vám tu chcú len pomôcť a vy ste takí zadubenci že to ani nie je možné.. proste beznádejné prípady..

presne takú reakciu som čakal a znova sa len potvrdilo že ste len beznádejné prípady a nie je vám pomoci, keď sa len urazíte a nič si nepriznáte...

tak sa maj pekne a kľudne pokračuj v písaní do tém o vzťahoch ak ťa tie vzťahy tak strašne nezaujímajú.

Majka66666

dobrerano: Ich vztahy zaujimaju ale nie lubostne. Inak by neboli tu na fore presne ako pises.Nechapete ze tu ide len o to ze rovnaky ludia ako oni vztahy maju ale blbe a tak preto pisu ze radsej byt sam.To je celé.

Tutanchamon_xD

dobrerano tebe zase nikto nekáže, aby si túto tému otváral ? Na čo sem chodíš ? Máš tu okolo ďalších 100 tém, na ktoré môžeš diskutovať, tak prečo otvoríš a čítaš práve túto, keď ti tak strašne lezieme na nervy, konkrétne teda ja a dobreuz ? To isté ti môžem napísať aj ja, keď sa ti nepáči táto téma a že sa vkuse "sťažujeme" alebo "presviedčame" ostatných, že sme šťastní, tak jednoducho túto tému ignoruj. Nič ťažké.