Robím dobre ?

Príspevok v téme: Robím dobre ?
Tutanchamon_xD

Veľa ľudí ma tu pozná a vedia, ako som sa sťažoval ešte pred dvoma rokmi na tomto fórume pod nickom ''Matusisko'' (nepamätám si ho presne) . Viete, ako som vypisoval, že nemám kamarátov a nemám s kým chodiť na výlety, dovolenky, letné prechádzky a nemám si s kým zavolať či popísať.

Písal som, ako nás opustil otec a že som zažil na strednej aj menšiu psychickú šikanu, kde moje sebavedomie kleslo k bode mrazu. Písal som, že tento problém som dávno hodil za chrbát a je zo mňa nový človek, ktorému znova stúplo sebavedomie na samí vrchol, a že som to dosiahol úplne sám.

Viete, ako som sa sťažoval, že si neviem nájsť frajerku a že som stále človek bez akýchkoľvek skúsenosti, čo sa týka vzťahu a sexu. Ďalej som písal, že som nikdy nemal kamarátku, ktorá by mi povedala, že je rada, že má spoznala a že celkovo vzťahy aj v rodine nemáme vôbec pozitívne.

Ďalej som písal, že nerobím nič iné, len chodím do roboty a z roboty domov, kde trávim zvyšok môjho voľného času. Ďalej som písal, že som mal vždy šťastie na chlapský kolektív, takže som si ani v robote nemal ako nájsť frajerku.

Ide o to, že všetky tie potreby, ktoré som tak od života vyžadoval a ktoré ma stiesňovali každý deň na duši, zrazu nepotrebujem. Už od cca mojich 24 rokov nechcem a ani si nesnažím hľadať frajerku, či nových kamarátov do života. Už vôbec netúžim zažiť prvý sex s nejakou ženou a už vôbec netúžim niekam chodiť.

Zrazu moje pocity a vášne ochladli v mojom vnútri. Neviem si predstaviť, že by som žil s niekym vo vzťahu, či sa stretával s niekym novým, kto by prišiel do môjho života. Dokonca už len predstava mi nie je príjemná na všetky tieto veci. Je dobre, že som si na to zvykol tak, že už nevyhľadávam to, čo mi niekedy tak veľmi chýbalo ? Je dobre, že som ostal chladným ? Skôr si predstavujem, že budem žiť len pre seba samého a nebudem riešiť veci okolo, ako sú vzťahy, sex a ľudí okolo mňa.

Tutanchamon_xD

SofiaElla a ja som sa ťa pýtal, že prečo neberiete môj názor, ktorý som už napísal v príspevku pri založení témy ? A čo keď som o tom napísal tému ? To automaticky znamená, že keby to ozaj tak bolo, tak nemám prečo o tom zakladať tému ? Ďalej, takže ľudia, čo so mnou súhlasili a podporili ma sú pre teba Judáši hej ? A ty by si bola čo ? Keby súhlasím s tvojimi názormi ? To už by bolo v poriadku hej ?

SofiaElla

Tutanchamon, ja a iní, nepísali v zmysle mať - nemať vzťah. Písali o tebe a o tom, že ty sám nie si "zucelený". Keby si bol, nikdy by táto téma nebola. Snažíme sa ti práveže poradiť, ale ty to nechceš vidieť, lebo vidíš len svojich "judášov", ktorí sú ti milší.
Úprimne ti poviem, že mňa toto už nebaví, rob si čo chceš a daj na koho chceš.

Takkk

Co ma priechod pre chodcov spolocne so vztahmi? Paneboze to su take dristy a prirovnanie. Cez priechod prejst musi. Vztah nikto mat nemusi. Kvitujem kto sa na to neciti, nech ho nema. Nie vsetci muzi musia byt sliepocky co Sofke zobu z ruky a ponizuju sa tu. To je uz len muzne.

Tutanchamon_xD

Vieš, našlo sa tu pár ľudí, čo mi napísalo, že je dobre, že som sa rozhodol tak, ako som sa rozhodol, ak som takto šťastný. Pochopili, čo som chcel príspevkom povedať a podporili ma. V tomto smere som šťastný.

No bohužiaľ sa tu našlo veľa ľudí, čo mi tu budú stále poukazovať, že som založil tému len preto, aby som tu mohol ostatných presviedčať o tom, aký som šťastný, že som bez vzťahu, i keď to cítim úplne inak.

Namiesto toho, aby ste mi napísali, že je dobre ako som sa rozhodol a že je dobre, keď som takto konečne šťastný, tak mi tu budete stále vyvracať, že to nie je pravda. Preto stále píšem to isté, aby to konečne niekto aj pochopil.

Prečo vkuse píšete, aké sú vzťahy a že sa dá nájsť aj vzťah v ktorom to funguje a nie vždy to je tak, ako to vidím mojimi očami atď ? Vy robíte v podstate to isté, vkuse presadzujete svoj názor, že vzťahy za to stoja a na môj názor kašlete, pretože si aj tak myslíte, že to cítim všetko inak.

Keby ste už od začiatku brali môj názor, ako som ho napísal v príspevku pri založení témy, tak by sme sa tu nemuseli toľko naťahovať. Proste to berte tak, ako som to napísal dobre ? Nemusíte ma ani presviedčať a ani mi radiť, pretože môj názor ostane stále rovnaký, čo sa vzťahov týka a komu sa nepáči, tak stým ja už nič nenarobím.

Majka66666

SofiaElla: Ja viem zeby chlapci mali na sebe pracovat prestat sa bat a vyjst na ten prechod s tym ze sa nebojim a verim ze ma nikto neprejde lenze to je pozitivne myslenie, nie realne. Budem hlupo verit a pride idiot a prejde ma.Lenze potom uz je neskoro.Keby vsetci boli normalny a zastavili, tak sa nebojis.No len bohuzial niesu.

Majka66666

SofiElla: Ja ta chapem, ale vies co? Na prechodoch radsej pockam , kym su auta ako tak daleko a tak idem.No minule ich bolo milon, takze bez sance prejst, takze som sa vrhla na ten prechod a vies co, takmer ma zrazil.Tak som si ponadavala.Zivot mam rada, no idioti su vsade.Hej mohol zastavit, su aj taky, ale tento zrovna nebol.Tak je to aj pri vztahoch.Kym si drzim ako taky odstup, je to fajn.Ale ked uz sa priblizim, zacne byt zle.Lebo moze to byt ten co zastavi, ale moze to byt aj ten co ma prejde a potom ži , cela dolámaná.....