Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?

Príspevok v téme: Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?
valery

mam mastnu plet, pouzivala som zinerit, pomahal mi asi rok, teraz mi uz nezabera. mam aj vela ciernych bodiek a nie len na tvari ale aj na chrbte, pricom peeling pouzivam denne. snazila som sa o tom poinformovat a mam vraj vela pit, vrajze taky zinok by sa zisiel a aj vitamin A. myslim ze zinku mam dost lebo jem vela strukovin a mam rada aj soju. a co sa tyka toho vitaminu A, staci ked si kazdy den dam jednu mrkvu a zapijem to lyzickou oleja aby sa mal v com rozpustit? a co take by som mala este brat? mam 16 rokov

vercaaa

ten vitamin A sradsej kup..mas to lepsie..mozem odporucit a tak isto b komplex je lacny a b-cko je hlavny vitamin pre pokozku

golf 1j1

dobry den mam 27 rokov a mavam akne na licach neviem sa toho niak zbavit na lavej strane mam akusy oblast ktora je stale zapalena je to tak fliacik a tam mam asi najviac virazok husto pri sebe pouzivam propolis a gafrovu mast tvar si normalne umyvam ale musim sa holit dost casto inac to mam vsetko zapalene vatcinou to robim tak ze na treti den od posledneho holenia sa oholim 4 dni je dobre a aj napriek stalemu cisteniu sa mi ta tych istych miestach spravia vyrazky niektore z nich sa zapalia a zacervenaju

mary1*

Lenka FITFIT ja mám akné len na brade, sem tam na čele. nevieš poradiť ako to riešiť? pravdepodobne to súvisí s pohlavnými orgánmi, čo som si našla na nete.

Lenka FITFIT

Akné býva vnútorný problém, preto je možné, že niečo ti zaberalo chvíľku ako potláčateľ príznaku ale príčinu to nevyriešilo. Keďže máme pokožku ako vylučovací orgán, takto nám telo dáva najavo, že sa vo vnútri niečo deje čo chce telo vyriešiť. V ktorej oblasti mávaš akné?

ebi777

čo znamená jazvy pre teba????

ja tiež mám jazvy, také priehbinky, idem práve preto vyskúšať dermaroller, tiež som o tom čítala len na forumoch...

RNG

miroslav, vsetko treba brat s mierou!
Privela cohokolvek je privela a skodi.
Privela svalstva znamena zvysenu zataz pre vnutorne organy a skrateny zivot.

miroslavsvetik

Moze mi uzivanie sposobit nejake zdravotne problemy? Nie len problemy ktore sa dostavia okamzite ale aj problemy ktora sa pejavia v starobe. Napriklad zle posobenie na srdce a tak dalje...Takze je uzivanie aminokyselin nejak nebezpecne??
dakujem za odpoved

isisse

zistilo sa, ze soja vyrazne zvysuje vyskyt zlyhani srdca, lebo hodnotna davka soje obsahuje az 4x viac hormonov ako jedna tabletka antikoncepcie... nevymyslam si, citala som o tom spravu, styria sportovci zomreli na sportoviskach nasledkom zlyhania srdca a nasledne sa zitilo, ze za to mohla prave soja