Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?

Príspevok v téme: Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?
valery

mam mastnu plet, pouzivala som zinerit, pomahal mi asi rok, teraz mi uz nezabera. mam aj vela ciernych bodiek a nie len na tvari ale aj na chrbte, pricom peeling pouzivam denne. snazila som sa o tom poinformovat a mam vraj vela pit, vrajze taky zinok by sa zisiel a aj vitamin A. myslim ze zinku mam dost lebo jem vela strukovin a mam rada aj soju. a co sa tyka toho vitaminu A, staci ked si kazdy den dam jednu mrkvu a zapijem to lyzickou oleja aby sa mal v com rozpustit? a co take by som mala este brat? mam 16 rokov

wara

ahoj valery:)
podobny problem trapil aj mna...bola som pri koznej a dala mi zinerit...ale ten mi nejako nerobil dobre lebo strasne vysusuje plet...tak som bola pri nej zas a predpisala mi skinoren...je to krem,ktory tvorbe akne predchadza ale zaroven uz aj lieci vzniknute...odkedy sa tym natieram mam naozaj viditelne lepsiu plet...tak to skus mozno to pomoze aj tebe:)
tak drzim palceky

valery

ku kozmeticke uz nikdy v zivote, ked som tam bola a vycistila mi plet tak som este 2 tyzdne po tom mala cervene hrce co ma boleli

lea

ale inac by si mala chodit ku kozmeticke a pouzivat nejake dobre pripravky na cistenie pleti.....ja som tiez chodila ku kozmeticke ale prestala som lebo to bolo este horsie ale tebe to moze pomoct.

lea

valery ja mam asi podobny problem a preto by som sa chcela spytat co je ten zinerit a kolko stoji a ci je to na predpis.dakujem