Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?

Príspevok v téme: Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?
valery

mam mastnu plet, pouzivala som zinerit, pomahal mi asi rok, teraz mi uz nezabera. mam aj vela ciernych bodiek a nie len na tvari ale aj na chrbte, pricom peeling pouzivam denne. snazila som sa o tom poinformovat a mam vraj vela pit, vrajze taky zinok by sa zisiel a aj vitamin A. myslim ze zinku mam dost lebo jem vela strukovin a mam rada aj soju. a co sa tyka toho vitaminu A, staci ked si kazdy den dam jednu mrkvu a zapijem to lyzickou oleja aby sa mal v com rozpustit? a co take by som mala este brat? mam 16 rokov

peaty

No ten zinc for acne, bol odkaz tu na tejto stranke asi na obchod RNG-ho:) Balenie stalo tusim nieco okolo 75sk, 100 tabliet tam tusim bolo... Ale kde sa to da kupit, tak to neviem... Da sa to objednat cez internet RNG???

RNG

piotr, tych 75 miligramov denne je moje osobne presvecenie, niektori vyrobcovia sa drzia hranice az 150 mg, ale ja som toho nazoru, ze to nie je nijak podlozene vyskumom, ba prave naopak, prilis vela zinku potlaca absorbciu medi a aj ta je potrebna pre telo.
Kratkodobo-to je iny problem, ale systematicky by som nebral nad 75 miligramov denne.

RNG

Su zmesi napr zinok na akne(zinc for acne) ktory ma v sebe potrebne mineraly a vitaminy proti tvoreniu akni.
Skuste ho brat miesto spekulovania co robit.
Ak Vam to nezaberie, potom mozete rozmyslat o inych, nebezpecnych manipulaciach hormonov. Mnohe su ucinne ale riziko je znacne.

lussy

Mam vyrašky nie nejake hnisave ale su male ale vela natlačenych na seba...Hovoria že je to s puberty ale mam ich už od 11 a aj ked som použivala nejake kremu bud sa to zhoršilo alebo ostalo rovnake a moji rodičia nechcu aby som isla ku kožnemu čťo mam robit??