Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?

Príspevok v téme: Ake vitaminy alebo prvky mam brat na akne?
valery

mam mastnu plet, pouzivala som zinerit, pomahal mi asi rok, teraz mi uz nezabera. mam aj vela ciernych bodiek a nie len na tvari ale aj na chrbte, pricom peeling pouzivam denne. snazila som sa o tom poinformovat a mam vraj vela pit, vrajze taky zinok by sa zisiel a aj vitamin A. myslim ze zinku mam dost lebo jem vela strukovin a mam rada aj soju. a co sa tyka toho vitaminu A, staci ked si kazdy den dam jednu mrkvu a zapijem to lyzickou oleja aby sa mal v com rozpustit? a co take by som mala este brat? mam 16 rokov

RNG

Zinku nad 75 mg sa neodporuca, lebo zabranuje vstrebavaniu medi, ktora je tak isto potrebna.
Na probiotika najucinnejsie a najlacnejsie je ich dorucenie v tobolkach, ktore sa rozpustaju az v crevach. V predoslych temach si spomenula Potent acidophilus, ten tieto podmienky splna.

poliewoocka

Pol roka uzivaj ABC plus podla navodu na obale,
2x denne 400 IU Vitaminu E,
5 dni po 2 tabletky Vitaminu A,potom 2 dni prestavka,
3x denne 5O mg chelatu Zinku pri jedle,
3x denne 2 polievkove lyzice tekuteho Acidofilu alebo 3x denne 3-6 kapsul Acidofilu.
Uzivaj do upravenia zdravotneho problemu.

RNG

Vsetky dovozove doplnky z USA to musia mat napisane, taky je tu zakon.
Podobne vyrobky sa v Europe predavaju bez tychto v USA organizaciou FDA vynutenych upozorneni.
Zinok a vitaminy B potrebujes aj pred 18 rokom. Bez nich telo nevie pracovat.

alissa

RNG:
zinc for acne sa moze uzivat az od 18 rokov.....nepoznas nejake ine lieky-vitaminy ktore moze brat aj 16 rocne dievca?

RNG

Existuje napriklad zmes Zinc for acne, ktora ma v sebe latky zmiernujuce tvorbu dehydrotestosteronu cim sa znizi cinnost seba(sebum) a tym tvorenie akni.
Zvrchu-roznymi kremami sa len zabranuje infekcii tychto nahromadenych vyluckou seba, ked sa zapchaju mazove pory na kozi

wara

vlastne on ma viac ucinkov....aspon by ich teda mal mat:)))nie v letaciku bolo pisane a hovorila mi to ja kozna,ze pri pravidelnom pouzivani by mal predchadzat vytvaraniu ciernych bodiek...lebo vraj na zaciatku je vzdy najskor cierna bodka a az potom je z toho akne...no a potom urcite aj lieci...vidim to na sebe..urcite si pon zajdi:)

alissa

tiez pravda....ak to pomaha tak zajdem za koznou nech mi to predpise...pises ze to pomaha pri akne a odstranuje to aj cierne bodky?

wara

neviem to isto ale myslim,ze okolo 130 sk a vydrzi tak mesiac mesiac a pol..ta tuba je dost mal ale staci ho naozaj malo....dobre sa rozotiera...asi tolko:))