Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Krason

Tak ako treba chapat, ked zene prepne po porode a zacne sa k chlapovi spravat inak, treba presne takisto pochopit chlapa, ked ma krizu stredneho veku a zacne balit mladsie zeny. V oboch pripadoch su za to zodpovedne hormony a ani v jednom pripade sa clovek nedokaze ovladat mozgom.

petroneta

skutočná láska, ale veď to obdobie nepotrvá do dospelosti dieťaťa. Je to len vtedy, keď je také malé. Prvý rok, dva po pôrode treba rátať s tým, že sa jej do sexu chce väčšinou málokedy. Málokedy neznamená to, že vôbec. Len zriedkavo. Potom sa to zmení - najneskôr, keď sa dieťa naučí zreteľnejšie vyjadrovať, resp. rozprávať. Keď potom príde druhé dieťa, pri ňom sa to ani veľmi nezvyklo zopakovať, lebo dovtedy žena pochopí, že sex nie je o túžbe, ale o láske a pozerá sa na to inak a ani vo vzťahu k dieťaťu nie je tak úzkostlivá, ako keď mala prvé. To je na tom, že k tomuto má žena dospieť svojími emóciami a nie rozumovo: daj mu, lebo to bude hľadať inde. Lebo potom sa diví: a čo je on totálny hajzel a cvok, že ja tu dojčím 8 krát denne, neustále nosím malé na rukách, aby neplakalo, lebo ho bolí bruško, keď som rada, že zaspalo a môžem byť chvíľku na pokoji, tak príde on a obťažuje požiadavkami penisu.

Skutocnalaska

Petroneta, lenze potom to dieta dospeje a odide prec a zena zrazu bude chciet zit so svojim manzelom, lenze co ked sa on prave vtedy rozhodne, ze na neho dolahlo to, ze ho zena nemala na prvom mieste a necha ju na starobu samu a vtedy si chlap este dokaze najst nejaku zenu, ale zena uz ma v podstate smolu a ostanu jej iba kamaratky dochodkyne...
Zeny, nezanedbavajte si svojich muzov v sexe, tych par minut vam nestoji za riziko nastrbenia a spochybnenia vztahu a ak ano, tak si vychutnajte pocit matiek, vychovavajucich svoje deti bez otca, ked idete pre svoje dieta do skolky a pre spoluziacku pride ocino a vase dieta sa vas opyta, ze preco vy nemate ocina doma... az vtedy vam to dojde, ze co sa vlastne stalo.

veronika234

sex je vlastne pud rozmnožovania sa. Jasné, že ten pud muž cíti, a žena, keďže je práve rozmnožená a dieťa malé, nie.

petroneta

skutočna laska je iste chlap. Žena by takýto blud nenapísala. Proste keď je tam malé dieťa, to dieťa je pre ženu Nr. 1. a potom dlho nie je nič. Medvedice odháňajú medveďov samcov. Škrečkovia-samice - odháňajú samčekov, niekedy ich dokonca zabijú.

Skutocnalaska

Zeny si sex spajaju s laskou, to znamena, ze na rozdiel od muzov dokazu mat vacsinou sex iba s muzom, ktoreho naozaj miluju. Ak s nim nechcu mat sex, tak ho naozaj nemiluju, to je jednoduche a su s nim zo zvyku alebo ho potrebuju ako otca svojho dietata a aby sa o nich postaral a chranil ich. Nemas chlapa, nemas pravdy, ako sa hovori. Zeny dobre vedia, ake maju muzi potreby a ked ich ignoruju, nezalezi im na tom chlapovi.

milovanie

Manzelia su preto manzelia lebo sa miluju a mali by sa vzajomne odmenovat.
Vagina je na odmenovanie a uspokojovanie muzov a penis ma sluzit zenam. Ved aj v Biblii sa tusim pise A budete jedno telo cize zena sa spoji s muzom vagina-penis a budu jedno telo.
Obe pohlavia su nato stavane ako dve polovice aby spojenim tvorili celok.
Nemozte spojit penis a penis ci vaginu a vaginu, nejde to nezapadne to do seba. Len vagina-penis zapada do seba ako kluc do zamku :-)

petroneta

kalgano, sám si dávaš prívlastok. to 95 % môže byť tak, že žena ostane s dieťaťom a muž nakúpi. Muž pomáha, ale nie konkrétne ohľadne dieťaťa. Ale vagína nie je odmena za pomoc či za percentá. Vagína je o túžbe. Keď žena necíti túžbu, aj ten petting je nasilu.

Greck

Oxameter, zijem v Grecku. Ochorel som, ze sople, slzy, kasel, teplota, tak som siel tu za lekarom, nech mi predpise lieky, ako som bol zvyknuty u nas a vies co sa stalo? Lekar ma poslal do prdele s liekmi, povedal mi, pekne sa chod 3x denne poprechadzat na plaz a dychaj zhlboka morsky vzduch. Vyliecil.som sa o 4 dni, co liekmi trvalo 7-10 dni. Takze chod do prdele s nazormi lekarov. Ludia mnohokrat sami vedia, co im robi dobre a lepsie ako lekari!!!