Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Klapina

Kocurik, nechaj tak.Zachvilu dojde nemec a si to zliznes.Nevies kto ma najkrajsi mozok . Z celeho sireho sveta co pochodil.

slobodnemaciatko

To si nemyslim. Chodi sem dost mudrych ludi.
Kocurik neprskaj, nestriedaj si nicky, nevyjadruj sa k somarinam, ries vlastny zivot a svoje ranene ego.

slobodnemaciatko

To sice pise, ale uz, ked si taky majster v tom, kto s kym strieda nick, by si vedel, ze to tak nie je. Mimochodom s kym si striedas nick ty? ;-)
A keby si tu aj vsetci striedali nicky s neviem s kym (co tu robi podla mna prevazna vacsina), neviem, co ta je do toho? :-D Mne je to napr.uplne jedno. Neriesim ludi na tomto fore. A nikde nie je napisane kolko nickov tu mas/mozes mat a ani to nikde nie je zakazane.

slobodnemaciatko

On nema doma 2,5 tyzdnove dieta. Uz, ked mas potrebu vyjadrit sa ku kazdej somarine, aspon si ju poriadne precitaj.
Ano, cica si zvykne aj sama so sebou smskovat, mailovat, telefonovat, ci sa stretavat ;-)
Zrejme by si mal/a riesit skor vlastny zivot, lebo dedukcie ti moc nejdu.

Zoroslav

Muzik, taku sprostost ti nikto neuveri. Ty ze mas doma 2,5 tyzdnove dieta? Zato sedis a vypisujes na fore. Prosim ta. Sudny clovek ti neuveri, tie sprostosti co pises. Asi len ta hrstka v kuse vysedavajucich zufalcov na tomto fore co maju neustalu potrebu sa vyjadri za kazdu cenu ku kazdej somarine. To co si napisal su asi len tvoje zbozne predstavy. Vzdialene realite jak cesta na mars. A ta cica co tu vypisuje si strieda nick s nemcom, co tu vypisoval tie iste hluposti. Alebo je to ta ista osoba. V kuse tie iste blbosti. Sa ludia zobudte a rieste svoje vlastne zivoty. Teda cest sudnym vynimkam co tu napisu normalnu a triezvu vec !

slobodnemaciatko

Ide o to, ze muz a zena ma na vec odlisny nazor. Obe strany by sa mali snazit pochopit, co preziva ta druha. Kazdopadne, zelam Vladimirovi spokojny sexualny zivot s manzelkou.

Muzik: S takou zenou by si sa nemal chvalit. Vaz si ju, straz si ju a miluj kolko vladzes.
Kazdopadne som sa dobre pobavila na vyraze "zazracny vtak" :-D
Samozrejme existuju zeny, ktore potrebuju sex a nedostatok ich tiez boli, rovnako maju sny, nocnu "poluciu". Take potom vedia pochopit muzsku potrebu. Je to o tom, ked sa stretne rovnako naladeny muz s rovnako naladenou zenou. Potom to funguje perfektne, ako mozno aj vo vasom pripade.