Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Frederiko

Normalne rozmyslam, ci toto napisem, aby som nenastval frustrovane zeny. Ja prave umyvam na dvore zvnutra manzelkine a moje auto. Isiel som sa napit do kuchyne. Manzelka vari, na varici vru zemiaky, v rure sa pecie maso. Maly spi vonku v kociku, manzelka na neho vidi cez okno v kuchyni, ma pustene radio a umyva zem a este si pri tom spieva a tancuje. No neobjimi ju a nedaj jej pusu ;)

drevoplatno

Frederiko ja ti tiez velmi neverim, este tak na konci sestonedelia tak hej ale na zaciatku urcite nie ked je zena dole ubolena, nevyspata a vychadzaju jej z vaginy krvavohlienove ocistky ..
Sestonedelie je obdobie siestich tyzdnov cize take necele dva mesiace takze ten druhy mesiac dajme tomu ale mesiac po porode zena ledva roztiahne nohy na koze u gynekologa. Kedze som robila sestricku na gynde viem o tom svoje!

Frederiko

Bu - sa smejem, lebo kamoska otehotnela este v sestonedeli ;) U nas sa ziadna infekcia nekonala a manzelka nie je ani ciganka, len ma kopu energie a uziva si zivot. Zeny su jednoducho rozne, take co nevladzu, stazuju sa a lutuju a take, ktore si uzivaju. Vsetko dobre prajem.

zena32

Porodom decka sa vo vztahu vela veci zmeni a praveze casto k horsiemu ..
partneri uz nemaju tolko casu na seba a vsetko sa toci len okolo decak ..

bu

Frederiko klames az sa ti z huby prasi ze hned v sestonedeli
Moj zlaty ved ty nemas ani zenu, keby si mal by si sprostosti nepisal!
V sestonedeli sa neodporuca mat sex lebo maternica po porode je ako rana otvorena a nachylna na infekciu navyse zena ma.bolesti a krvaca a cisti sa takze sex nieje mozny!
Len ciganky sexuju po porode a potom to s ich zdravot. stavom tak aj vyzera!

vitliecka

Chlap to nechápe.
Mne trvalo skoro dva roky ,keď som začala mať naozaj chuť.Manžel bol preč z domu aj tri mesiace vkuse takže to nevadilo.Po druhom pôrode to už išlo normálne.

Frederiko

Boze, ja som tak vdacny za moju zenu. Ta po porode hned ako mohla, chcela sex este pred sestonedelim. Maleho zvlada bravurne, vsetko okolo neho porobi, obriadi domacnost, mne pripravi varenu veceru a este chce aj sex. V noci vstane k malemu, ze o tom ani neviem, len zamrnci. Dala ho spat do vedlajsej izby a mame pootvorene dvere. Este mi hovori, ze sa nudi pocas dna, ked maly spi a ze nechape, ako to ostatne matky nemozu zvladat, ked s nimi kocikuje, ze sa stale na nieco stazuju. Ja ju tak milujem, ze ma tolko energie a tak lahko s usmevom to vsetko zvlada a to mame obaja dost po 30-tke. Ja to ale vidim podla mojej mamy, ta nikdy nedokazala tak rychlo upratat a navarit ako moja zena, k otcovi sa sprava podla nalady a hadky boli medzi nimi aj kvoli tomu. Som ani netusil, ze zeny su az take rozdielne.

ahjaj

ja som tiež nemala chuť, kým bola dcéra malá, asi aj rok či 13 mesiacov bolo také obdobie - dojčila som. Potom to prešlo a znova som chcela. Nijak extra sme to neriešili, nehádali sme sa kvôli tomu.

Vladimir 322

Ďakujem za psychologický rozbor meridian.
Prepáč ,že reagujem z odstupom,ale nedalo sa skôr.Asi si bol u nás doma ,lebo veľa z toho
sedí .Snažím sa ,ale nič nefunguje .Podobné veci mi radili viacerí .Uvidím a ešte raz ďakujem.Ten útlm ma zaujal budem na to myslieť .Si doktor?