Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

oxameter

Take picoXiny tu pisete ze sex dva tyzdne po porode ...salene ..co ste ciganky? Studuje medicinu a sex po dvoch tyzdnoch urcite nieje mozny a odporucany uz dupľom nie!
Alebo to pisu nejaki nadrzani pubertaci tuna ..

kardano

ahjaj k tomu percentu si sa dostala ako? čo keď je to percento 60? subjektívne si to vyhodnotila na 95 ja zase na 60. K meritu veci odhliadnuc od tvojho zakomplexovaného ženského pohľadu. Osem mesiacov je dlhá doba, opakujem keď nie vulgárne povedané vagína tak čo taký petting. To by manželku nezabilo, chlap je v pohode uspokojený a percento je zrazu 55. Niektoré ženy sú hlúpe a nevidia situáciu A->B->C. Všetko má svoje následky. Keď je chlap zodpovedný otec, ktorý pomáha a stará sa má nárok aspoň na ten petting, keď nie vulgárne povedané vagínj. To, ale hlúpa žena ako si ty nepochopí.

ahjaj

kardano, aké vydieranie vagínou? Keby celá starostlivosť o dieťa, resp. 95 % spadala na Teba a manželka by sa sťažovala, že je neuspokojená, ešte by si mal náladu ju nasilu uspokojovať, keď celý Tvoj záujem sa točí okolo malého dieťaťa? Ženy v tomto prípade berú totálne nechápavo, že muž chce sex, keď je toľko iných starostí.

Okt

Ja sa priznam, ze som mala sex do dvoch tyzdnov po porode a nie som ciganka :D ale uz som nekrvacala, nepatrim medzi zeny, ktore maju bolehlav zo sexu a som rada. Inak nechapem, ako moze zena 8 mesiacov odopierat sex muzovi a tvarit sa, ze nic sa nedeje, to sa nevie z lasky k nemu obetovat na tych 5-10 minut aspon raz za tyzden? Zase z jedneho dietata nech mi nikto netvrdi, ze ide do komy od unavy.

kardano

Ďalšia čo vydiera muža cez vagínu. Nechutná táto doba. Ženy spamatajtesa. Manžel sa dá uspokojiť aj inak ako vaginálnym stykom. Však nech si nájde milenku a budú vreskoty.

takuchcem

Frederiko ty mas snad doma terminatora ci skor permetummobile :DDD
Decku davate pit opiovy odvar z makovic tak to sa vam potom trtka ze? :DDD
A ked si ju sukal uz po troch tyzdnoch tak ti nevadili tie ocistky?

Nemec40

Objim, daj jej pusu, pohlad a pomiluj kolko vladzes. Dakuj Bohu. Nestracaj cas s frustrovanymi zenami, roztahovackami etc.
Spochybnovanim nezmizne fakt, ze im nesiahaju ani po malicek na nohe.

Frederiko

Drevoplatno, necele 3 tyzdne ubehli, kym sme mali sex, aj to iniciovala ona a predtym sme mali nekoitalne praktiky. Ona chce, ja ju chcem setrit, praveze ja netlacim na nu. Len ona je take zive striebro optimisticke. Nestazuje sa na nic, ani na porod, nikdy nebola chora, ani take ako nadchu ani chripku nikdy nemala. Vraj ma strasne silny imunitny system mi vravela. Ja byvam chory 2-3 × do roka a ona to nechytila odo mna, hoci sme boli spolu. Neries to, ber to tak, ze su rozni ludia na svete. :)