Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

vladimir 322

Ďakujem vám za názory je ich mnoho.
Usudzujem ,že ženy to vnímajú zo svojho pohľadu a muži zasa zo svojho.
Trošku sme sa pohli vďaka tomu ako som ja pochopil niečo.Nechcem dopredu aby som to nezakrýkol.

ahjaj

vladimir: ja by som Ti poradila trpezlivosť. Vieš, na sex treba uvoľnenosť a náladu. A manželka je zrejme stále v strehu, kedy sa dieťa zobudí a tak, aj preto, že je dieťa nepokojnejšie, a je to prvé dieťa, keď je rodič úzkostlivejší. Do najneskôr pol roka sa to iste zlepší. Skúste zveriť niekedy bábätko do opatery starých rodičov, alebo príbuzných čo len na 1-2 hodinky, buď k nim milý a starostlivý - čo iste si, ale ešte viac, choďte spolu niekam, trebárs do cukrárne alebo pizzerie, kde je detský kútik s hračkami, proste, keď sex nie, nech je medzi vami aspoň tá vrúcnosť, čo k nemu vedie, aby ste sa neodcudzili

Muzik

Teraz som sa opytal zeny, ze preco mi vzdy vyhovie, ked chcem sex a ci ho naozaj chce aj ona alebo to robi nasilu.
No a ona mi teraz povedala, ze ma velmi miluje, uznava ma, ze ako sa k nej spravam, ze ju velmi vzrusujem, ze sa citi v mojich ociach ziadana a ze mi strasne rada robi dobre.
Inak my sme tiez po porode asi tak 2,5 tyzdna a mali sme sex a tak som sa jej pre istotu opytal aj to, ci nemala bolesti este a ona, ze trochu, ale ze ked sa so mnou pomiluje, tak ju vzdy vsetko prestane boliet, ze aj vtedy alebo ked ju boli hlava, ze aj tak chce sex, lebo vie, ze ju to pri tom prestane, dokonca ked ma kramy a boli ju brucho, tak tiez hocikedy chce. Povedala mi, ze moj vtak je zazracny, ze ma silne orgazmy z neho a ze vtedy ju vsetko prestane boliet. Nevymyslam si a som hotovy z toho, ze mi to teraz takto povedala. To mi nikdy predtym. Vedel som o tych kramoch a samozrejme vidim, ze ma orgazmy, ale o ostatnych veciach nie.

daniela2

ono je to asi v každom manželstve inak. Moja sestra hovorila, že keď otehotnela a narástli jej prsia, jej manžel bol z nej totálne hotový. Aj z obrovských pŕs po pôrode. Neterka bola dobré bábätko, v noci bývala hore len raz, aj to sa iba napapkala a spinkala ďalej. Od začiatku s ňou chodili všade, napr. na výlety a tak. Sotva vedeli vyčkať koniec šestonedelia, vlastne aj dovtedy sa maznali aj keď nesúložili. A že potom normálne spolu spávali traja v spálni, malá sa im nezobudila, ani na vŕtačku z vedľajšej izby a mali veľmi pekné obdobie života.

ahjaj

dobreuz, veronika234, a petroneta: ďakujem.

Muži na fóre. Intímny styk je súčasťou partnerského vzťahu. Ak sa dvaja majú radi, snažia sa ho v rámci možnosti poskytovať jeden druhému. Jeho frekvencia je závislá od vôle oboch zúčastnených partnerov. Myslím, že tak žena by mala vedieť čakať, keď je niečo jej drahému, tak aj muž. Žena to má od prírody tak, že nemôže častejšie. Ja by som si to len rozumovo nevedela dať dokopy, že ja nechcem, ale aby bol pokoj, tak poskytnúť iným spôsobom. Jednoducho to musím tak cítiť, že chcem. Keď nechcem, tak nechcem, a nepresvedčia ma tu nejaké argumenty. Ak necítim túžbu, tak musím cítiť aspoň radosť z toho čo robím partnerovi. Ale keď na to nie som naladená, jednoducho sa so mnou nedá nič robiť a žiadne vyhrážky či hormonálne argumenty ma nevedia presvedčiť o tom, aby som mala náladu. A keď to spravím z povinnosti, či nátlaku, potom je to pretvárka a tú nemusím.
Necítim sa zakomplexovaná. Mám fajn manžela a dlhoročné manželstvo. Sú obdobia, keď po intímnom styku túži viac on, a sú obdobia, keď ja. Je to normálne a prirodzené.

Zienka domaca

Vies co? Ja by som ti dopriala jeden jediny porod! To by si nezvladol, tak ti doprajem jedno jedine tehotenstvo. Ale ani to nie, to by si nedal! Mate plne gate, keď vidite injekcnu ihlu.
"Sa pozrite v prirode, ked maju nejake zvierata pariace obdobie" - :DDDDDDDDDDDD Som myslela, ze patrite medzi homo sapiens, ak prepac, ze som vas nadcenila.

petroneta

Muzik, prebytok testosterónu ešte neznamená, že tu má niekto právo nazvať druhého človeka hlupaňou. Ahjaj jasne napísala, že ide iba o obdobie, keď je dieťa také malé, keď to pretrváva aj ďalej, je to o samotnom vzťahu a nie o sexe. Takže milý Mužík, doprajem Ti estrogén, rizikovú graviditu, pri ktorej krvácaš a bojíš sa o dieťa a potom aj pôrodné bolesti a laktačný hormón. A chtivú ženskú plnú testosterónu, ktorá sa vyhráža, že ak nedáš, pôjde si to hľadať inde, alebo si to pôjde hľadať inde o 20 rokov, lebo si nedal.
tu o nič iné nejde, len pochopiť isté obdobie v živote ženy - materstvo - kým je dieťa tak veľmi malé a hormóny sú tak nastavené, že žena nechce, a je dušou niekde úplne inde. Tak ako my ženy, pochopíme muža, že môže byť unavený, chorý atď. A čo potom ľudia bez vzťahu? To kvôli tomu budú prepadávať ženy na ulici a znásilňovať? Alebo si to dokážu vyriešiť rozumnejším spôsobom?

Muzik

Viete zeny, ja by som vam doprial byt chvilu muzom alebo napichal do vas testosteron. Myslite, ze chlapi su radi, ze maju tieto potreby take silne? Sa pozrite v prirode, ked maju nejake zvierata pariace obdobie, ze co to robi so samcami. Vy poviete, ze nie sme zvierata, lenze aj vy ste riadne ovplyvnovane svojimi hormonmi a mnoho veci neviete ustat mozgom. Alebo vyjadrite sa tu aj vy zeny, ktore velmi potrebujete sex, ze ako to citite a do akej miery sa to da ovplyvnit mozgom. Viete vy nezazivate tu silnu tuzbu, nesniva sa vam o tom tak, nemate nocne polucie, fakt neviete co to robi s chlapom. Prial by som si, nech to je opacne, ze zeny testosteron a chlapi estrogen, aby zena kvoli potrebe sexu musela skakat okolo chlapa, nahovarat si ho, urobit nieco romanticke a pod. ,ze chlap sa cely den snazi, aby mu zena vecer na 3 minuty dala.
Recept starych mam pre spokojne manzelstvo urcite poznate, ze plne brucho, prazdne vajcia a vtedy aj vztahy vydrzali, nie ako dnes.
A aby ste si nemysleli, ze to tu pise nejaky frustrovany chudak, mam dlhorocne manzelstvo, nastastie moja zena je uplne ina v tomto ako vacsina z vas tu, takze ja som velmi spokojny a aj ona, lebo ked ona pre mna robi vsetki, tak by mi bolo blbe, neurobit zas vsetko pre nu. Strasne moc si ju za to vazim a neskutocne milujem!

petroneta

a teraz k téme: zato, že muž žene pomáha v domácnosti a s dieťaťom, mu žena ešte nie je povinná poskytovať sexuálny servis, ani orálny, ani iný, keď sa jej nechce. Môže ho poskytovať, ak chce, ale nemusí, keď nechce.