Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Meridian

Vladimir
Pokúsim sa rozobrať tvoj problém .
V prvomrade sa treba o tom porozprávať bez emócii.Problém je na oboch stranách preto ho treba aj tak brať.Nieže ja mám problém a teba sa to netýka alebo ty máš problém a mňa....
Lebo manželka môže mat pocit,že len ona za to môže a vtedy to situáciu len zhoršuje.Že ty by si mohol hoci kedy a že naozaj manželka má problém tak prečo sa robiť ,že aj ty ho máš?
A čo tvoje neustâle myslenie či niečo večer bude!!!!
Akonáhle sa chystáte do postele už to máš napísané na čele .....nemusíš ani nič povedať!
Tvojej partnerke je čím ďalej tým ťažșie vysvetlovať ti ako sa cíti ,lebo aj keď nič nepovieš tak aj malý náznak v nej môže vyvolať uzkosť z toho ,že by mala a nemôže ......
Tak a ideme nato.
Ak si priznal že aj ty máš problém nie len ona ideš správnym smerom.
Samozrejme môže tam byť nejaký zdravotný problém kedy treba vyhľadať lekára.
Na 90% však môžete váš sexuálny život znovu nakopnúť ak je problém psychologického rázu.
Ženy mávajú po pôrode Útlm.
Nie všetky a nie na rovnako dlho.....
Je to spôsobené hormonálnymi zmenami a tak ako každá žena môže mať iný priebeh tehotenstva či pôrodu tak aj sexualny návrat má svoje fázy.Niektoré ženy maju dlho po pôrode útlm sexuálny.Hormóny sa vrátia skôr do normálu ale psych viťaženie plus zmena života starosti ,únava,stres potom do toho to čo robíš aj ty ....
Predlžujú návrat do sexuálneho života.
Tento návrat môže trvať aj niekoľko mesiacov až rokov.
Zažil som to moja manželka mala riadny útlm a mali sme čo robiť aj vyše roka.Teda nieže by sme rok nesexovali ale raz týždenne bolo pre mňa žalostne málo.Nebojsa viem ako to je keď ti Osivo búcha za ušami po hlave.....
Tu môže dopomôcť hneď niekoľko vecí..
Podpora nielen fyzická žena potrebuje hlavne morálnu podporu.Prídeš domov a ona bola celý deň z malou alebo z mamičkami na kočíkovej prechádzke len kakanie,papanie....
Potrebuje porozumenie,pohladenie samozrejme odbremenenie od malej.
Ja viem zháňaš prachy si unavený z práce ,ale prekonaj sa a možno nie hneď ale veď bude odmena v podobe krásneho sexu.
Druhá vec je !Nesmieš v kuse narážkami čo podpochovaním stále sa dožadovať jedného a toho istéholebo jej to len znechucuješ.
Samozrejme pohladiť objať a pomasírovať krčnú chrbticu a chodidlá ženy to milujú a tâ tvoja bude za toto aj teba....
Že ako tomu zasa dopomôže druhá strana?
No tak že ťa trochu pomasíruje samozrejme až k uvolneniu a najlepšie ústami a potom nemáš v kuse nad hlavou ten oblak a v ňom nápis...Kedy bude sex?

vladimir322

Ďakujem za reakcie.
Nedojčí stratila mlieko po mesiaci.
Riešili sme to ,že sme sa rozprávali o tom.
U lekára to spomenula na vyš.povedal že všetko je v poriadku a že je to normálne že to prejde .Od vtedy prešlo asi tri mesiace a nič rovnako.Aj by chcela ,ale nejde to .Už sa za to len hádame.K sexuológovi zatiaľ nechce .

markaraa

Povedal si jej o tom? Porozpraval si sa s nou o tom? Skus to, skus sa jej spytat preco to tak je. Nech ti da vysvetlenie

kotricka

myslim, ze ona je unavena aj po psychickej stranke...o tomto by ste sa mali doma porozpravat...a spolu najst riesenie...

Van-ness

Asi by si sa mal obratit priamo na tvoju zenu. Opytat sa jej co jej, ona je pravdepodobne unavena a ked sa vsetko sa toci okolo malickej tak asi ta chut nebude. Nemyslim, ze je problem v tebe. Obcas sa po narodeni babatka stane, ze ti manzelia sa radsej vyspia ako nespat a milovat sa kym spi dieta.