Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Morino95

Dobrý den,
Ste fyzická osoba alebo spolocnost, ktorá hladá úver na výstavbu vašich projektov alebo na konsolidáciu svojich dlhov. Ponúkame penažné úvery od 10 000 € do 850 000 € každému, kto je schopný splácat úrokovou sadzbou 3% rocne, pre akúkolvek zainteresovanú osobu, prosím, kontaktujte pani MORINO a budete spokojní. Tu je jeho kontaktná adresa: olinefinancing@gmail.com

E-mail: olinefinancing@gmail.com

mylady

Pytas sa, ci je to normálne. Je. Netlac na pílu, venuj sa manzelke, porodila ti dieta. Príde to na nu, ked sa jej zastabilizuju hormóny. Zvycajne po dojceni, ak dojci vase dieta, tak nemusi mat na sex chut. Upravi sa to postupne, treba byt trpezlivý. No a treba si uvedomiť ze telo zeny sa po pôrode spamätáva presne tolko, kolko trvalo tehotenstvo. Takze mate za sebou len osem mesiacov. Dopraj jej masaz, relax, dotyky, neznosti. Pochvál ju, aka je uzasna, sem tam kup kvety. Alebo nech odstavi mlieko a zacnite so sportom, spolocne. Mozno ma komplexy z postavy a nepaci sa sama sebe. Tu je na mieste nekojenie, zdrava strava a pohyb. Uvidis, zlepsi sa to.

veronika234

mňa napadajú aj širšie súvislosti. Kedysi sa ľudia gravidite nebránili a žena rodila každé dva roky. To znamená prvý pôrod, a po ňom otehotnela až o 15 mesiacov. Asi aj tam musela byť nejaká zdržanlivosť, no a chránilo ju aj dojčenie.

Kocurik68

Tak tu je ta prikladna cica. A taka dava rozumy na fore. Potom to tak vyzera ako vyzera...kazdy nech si spravi vlastny usudok.Ked neni nieco po nej prska a je vulgarna. K slobodnemumaciatku na kilometre vzdialene. Ale hlavu hore maciatko.Ked budes pracovat a najdes v sebe pokoru mas este sancu. Drz sa.

Kocurik68

Dolu podo mnou uz niekto napisal, ze rieste svoje vlastne zivoty, to platilo aj pre teba! Co opakujes a prskas.