Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

RudolfH

Opka čo budeš robiť ako stará prostitútka? Stará prostitútka budeš, lebo si ňou celý żivot ak praktizuješ čo si napísala.

Opka

Vztah mam , aby som mala pravidelny sex. Ak nevladze, ci ma zanedbava, odchadzam. Vekom odvysavaju nie len cecky, ale aj vtaci, mili chlapi.

Poradkoo

Malo zien si uvedomuje, ze sex je pre vztah az prilis dolezity a nerobia vsetko pre to, aby ho praktizovali, radsej sa vyhovoria na nieco ine. Dieta nemusi byt na 100% opatrene, kludne prezije aj ked bude iba na 50% a ked dieta place, netreba ho hned utisovat, ono si moze aj poplakat, nic sa mu nestane.
x.feminity.zoznam.sk

ahjajjaj

Takto je strata túžby kvôli hormónov dočasná, ak by sa však človek mal v tejto oblasti v rámci sebaobetovania k niečomu nútiť, dočasná strata túžby sa môže ľahko zmeniť na trvalú. A reči typu, ak ma máš rada, urobíš to je obyčajné vydieranie. A nútiť ženu k sexu vydiera ím, no ďakujem, neprosím.
Podprsenka na dojčenie s dvoma plienkach, pravidelné odsávanie ako prevencia zápalu prsníka, aj tak som sa každú noc kúpalisko v mlieku a prezliekať a posteľné prádlo a 4 mesiace mávala zvýšenú teplotu z nadbytočnej tvorby mlieka. Za takýchto okolností bol sex tým ozaj posledným čo som chcela. Teda po prvom dieťati. Po druhom som mala menej mlieka a moju túžbu materstvo nejak výraznejšie neovplyvnilo. Je to veľmi individuálne.

Mojazenska

Achjajjaj, moja kojaca zena si preto pri sulozi dala tu tehotensku podprsenku, aby jej nestriekalo mlieko a aby ju tak neboleli prsia. Pre mna to bolo strasne rajcovne. Vsetko sa da, ak zena naozaj miluje chlapa!!!

ahjajjaj

Alfreda, ak niekto nemá chuť, to je synonymum zakomplexovaného človeka?
:-)
Ak má žena naliate prsia a bolia ju, a predstaví si, ako bude musieť prezliekať všetko okolo, lebo to mlieko bude striekať a vie, že aj muž bude z toho nervózny a bude mať pripomienky, ktoré ona nerada počuje, tak sa len vyhne nepríjemnosti.

Alfreda

My sme po pôrode nesexovali päť týždňov. Všetko je to o schopnostiach ženy ako sa vie postarať o mimčo a nezabudnúť pritom na muža. Môj mi vždy pomáha a nikdy ho neminie odmena (nemá sex iba za odmenu). Vnímam to tak, že nás rodičovstvo ešte viac posilnilo čo sa týka sexu. Vidím, že je tu kopec zamindrákovaných neschopných mamičiek.