Manzelka stratila chut

Príspevok v téme: Manzelka stratila chut
vladimir322

Dobrý deň..Máme malé dieťa osem mesačné ,ktoré je mimochodom trošku viac nepokojné.Ale to nieje problém .Problém je že od kedy sa narodila nemáme sex.Presne tri krát sme mali sex odkedy manželka porodila .Nieže nechápem starosti okolo aj pomáham ,ale večer sa nič nedeje.Pred tým sme sa milovali aj každý deň .Keď mi budete radit ze mam pomáhať tak to je jasné problém ale vidím inde.Je to normálne ?

Jazminka

Do zdravého vzťahu rozhodne sex patrí. Osem mesiacov je dlhý čas ak odmieta s tebou sex tak ju pošli ku psychológovi. Chyba je isto na jej strane, musí ho riešiť, lebo ak nie tak bude to koniec vzťahu. Teraz, alebo neskôr príde pre chýbajúci sex koniec vzťahu. Sex do zdravého vzťahu patrí rovnako ako výchova spoločného potomka. Rozhodne ju pošli ku psychológovi. Ak bude namietať a oponovať tak treba načas poľaviť v pomáhaní a možno sa sama preberie. Ženy po pôrode vedia byť velikánske manipulátorky sama som to zažila v rodine.

Margot_ka

Neplní si manželské povinnosti. Len sa vyhovára, buď s ňou urob poriadky, alebo sa rozveď. Nestrácaj čas s herečkamk. Na svete je kopec vďačných žien.

petroneta

po pôrode sa u ženy zmenia hormóny a väčšinou sa jej nežiada sexu. Je však rozdiel mať zníženú túžbu, alebo odmietať intímny styk celkom. Ak ho odmieta celkom, je dobre vedieť, či nemá bolesti pri pokuse - napr. po šití a podobne. Ak nie, nie je to už o sexe ale o vzťahu.

GFagor

Najlepšie riešenie keď si žena neváži koho má a vydiera cez dieru. Ešte dcéru dostanem do starostlivosti a psychopatka príde o výživné. Teraz mám fajn kamošku, ktorá nemôže mať deti tzk malú zbožňuje. Ex ide roztrhnúť od jedu keď po ňu spolu chodíme. Tak jej treba.

RudolfH

Opka alias Vincet nemusíš sa hanbiť za prostitúciu, treba si len naliať čistého vínka. Pokrytecká prostitútka to je už iný level. Svojim prístupom dosiahneš isto najvyšší.