Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Finančné tlaky spoločnosti

Príspevok v téme: Finančné tlaky spoločnosti
Tibor_BA

Zdravím vás,

rovno k veci - zarábam už takmer 3 tisíc mesačne a stále mam pocit že to je pre dnešný svet zúfalo málo. Makám v robote, po robote a cez víkendy mám ešte druhý príjem. Už mi z toho fakt začína šibať celý deň sa nezastavím. Všetko čo mám som si kúpil len ja sám nikto mi nedal ani cent. Žiadna pomoc od rodičov, nehrozí.
Minule u mňa v byte (ktorý som si sám kúpil a splácam na hypotéku) bola jedna slečna a úplne ma zničila vetou: "a to máš len jednoizbový ??" Neviem, netuším do teraz ako na to reagovať, vyplo mi mozog...
Začínam si všímať že dnešným ženám už nestačí ani hacienda pod Slavínom s autom za 150 000 eur...
Takže prvú možnosť vidím zatnúť zuby a makať ešte viac (a zničiť sa) a druhá je na všetko sa vysrať...
Ako to vidíte vy ???

Davvvid

Ja mám tiež jednu izbu na existenciu a aj tá izba je dosť malá a totálne mi to vyhovuje, práveže sa mi ešte zdá, že v nej mám plno zbytočných haraburd.

swistica

hm, ja sa tiez vzdy cudujem ako sa niekto dokaze zmestit do jednoizboveho bytu a nema to nic spolocne s tym, ze chcem niecie peniaze alebo byt. Proste sa len cudujem. To je vsetko.

Beee

Čo sa týka tej slečny, tak by som jej asi povedala, že nabudúce môžeme ísť k nej. Čo sa týka tvojho príjmu, pokiaľ máš pocit, že ti nestačí, tak ho zmeň, pokiaľ taký pocit nemáš, tak to nerob len kvôli názoru ostatným, pretože ide o veľmi subjektívnu záležitosť. Samozrejme, že niekomu, kto zarába 100 000 € mesačne, by tvoj príjem prišiel žalostne malý, no niekomu, kto musí vyžiť z 200 € mesačne by to pripadal ako splnený sen.

Melissa55

Mal si jej odpovedať: "A ty si si už stihla zarobiť na aký veľký byt? Predpokladám, že aspoň trojizbový, keď sa ti môj 1izbový zdá malý."

A už ju viac k sebe nepozývaj, zjavne jej ide len o peniaze a hľadá sponzora, na ktorého by sa privesila. Tvoj príjem je veľmi dobrý, preto sa čudujem, že tvojím sebavedomím tak otriasla veta od nejakej fifleny, ktorá zarobí možno tak štvrtinu toho, čo ty. Užívaj si svoje peniaze rozumne a daj si pozor, aby ťa o ne neobrala nejaká takáto vypočítavá "slečna". Z tvojho príspevku mám totiž dojem, že už v byte nechceš byť sám a súrne si hľadáš spoločnosť :)