kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

swistica

Bez ohladu na plat, by sa lekari mali venovat pacientom. Bohuzial takych je velmi malo. Moju liecbu svojim.pristupom predlzili o vyse mesiaca a keby som nezmenila lekara tak neviem ako by to dopadlo. Clovek sa zial dozvie viac na ,,modromkoniku,, ako od svojho lekara. Konecne by za svoj pristup mali niest zodpovednost. A pritom ja som neriesila ani nejak extra zavaznu diagnozu, s ktorou by sa nestretli. Ludia s naozaj vaznymi diagnozami maju v tejto krajine casto sancu len po medializacii. Osobne som nikdy nepisala hodnotenia lekarov, no teraz uz zacnem. Nech su varovani aj ini pacienti. Este mam otazku. Davate lekarom uplatky? Ci teda nie je problem v tom, ze som nedala. Kedze ja to ani neviem a je to aj trestne. Ako to funguje v tejto sfere?

aktualne

mynitra.sme.sk
zase kauza lek. mafie

antilopa, bola rec o nastupnych platoch

bj 2, nie je niekde portal, kde sa da prihodit meno fusera, ignoranta, zabijaka?

BJ_2

Ja som s lekarmi vonkoncom nespokojny, ale nemozem este pisat, vsetko to chystam v buducnosti. To co som si zazil, a videl, je jednym slovom nightmare, ti ludia sa budu smazit v pekle. Pravda vyjde na povrch a budu sa hanbit. Mna to skoro stalo zivot, ta ich "praca".

Problem je, ze to este musim v sebe dusit, lebo kvoli tomu, co mi spravili sa z toho ledva dostavam, to co robia na ludoch, zavana genocidou. Najhorsie je to ich ego, cynickost, ziadna lutost, nic priznanie si chyby, olutovanie, to im chyba. Ja sa uz od nich drzim co najdalej. Ked sa z toho co mi spravili dostanem kompletne, chystam proti nim mega zatah a kampan, ale hlavne ludia musia zmudriet, aby sa na nich nespoliehali a zobrali zdravie do vlastnych ruk. Nepoznam jedineho lekara, za ktoreho by som dal ruku do ohna. Konieckoncov, lekar musi odist znechuteny, ak nieco viac pochopi, nemoze zivit ten teror farmaceuticku spolocnost, a cely ten system.

No nic, zbytocne pisem, este s tym nic neviem urobit, len ma to stve, co vidim a na co sa pozeram. To kriplenie ludi, zabijanie ludi, je to genocida, co robia. Kazdu chvilu v clankoch, a vsade staznosti od ludi. Oni proste do toho nic nedavaju. Stale sa vyhovaraju na peniaze... moja skusenost s lekarmi (cca 15-20) je totalne 0 0 nic, dajte od nich ruky prec.
Bohuzial na niektorych miestach su nutni. Je to cele nanic, je to cele na knihu. Proste problem je, ze sa to nevie spojit s alternativnymi postupmi, ktore lepsie riesia chronicke veci,a odmietaju kopec veci, co by pomohlo. Zatvrdelost systemu, su k tomu zhora nuteny.

Ale casom bude lepsie, bude revolucia. A budu sa hanbit. Lebo pravda zvitazi, a na strane lekarov urcite nieje.

Cicimbrus

Lekarov je malo, tak co mame robit, stat sa moze vselico, nie su tu spickovi lekari, ale keby si ich pozatvaral, nebudu ziadni.

znepokojeny

chyba je v systeme fungovania a systeme kontroly, pacient je na poslednom mieste, kedze nikoho nezaujima, ci je vylieceny, alebo nie, ide o biznis, ale takato lahostajnost a hyenizmus si nezasluzi ani 500 eur mesacne, ale politikov bezni ludia nezaujimaju, ich problemy uz vobec, jedina cesta je nejaka tvrda legislativna uprava a spominana hmotna zodpovednost... proste pacient nema ziadnu moznost na spravodlive zaobchadzanie, ujst odtialto prec, ale uz ani nieje kam...

antilooopa

1192 € pre neatestovaných, 2194 € pre atestovaných – a ďalší nárast budúci rok, pretože priemerná mzda rastie.
plus služby.

antilooopa

lekár bez atestácie nič nevie, nemôže ani sám poriadne pracovať, tak za čo chce vyšší plat?? Veď doktor bez atestácie je úplné hovno, sestrička vie viac ako on.

aktualne

antilopa, nastupne platy su mizerne, mozno po par rokoch a s atestaciami to bude o nieco viac a na dochodku mozno ako tak.

antilooopa

mýtus, že lekári majú nízke platy, tu bohužiaľ stále pretrváva, čo je dosť smutné. Pozor, toto sú štátni lekári, v súkromných zariadeniach je to zas o niečom inom.