VODA

Príspevok v téme: VODA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať na vodu...ČO VLASTNE MÁ ČLOVEK PIŤ?...cca 1 hod som si teraz prešiel net na tému...čistá voda, alkalická voda,osmóza....a som z toho viac dezorientovaný , ako pred tým...pije z vás niekto vodu z inizátora, ktorý upraví PH?....My sme zatiaľ doma skúšali enrgetizovať vodu a to zmrazením v zime na balkóne...Následným rozmrazením bola voda takpovediac lahodná....Je to 100% funkčné...horšie je to v lete, dá sa to dať do mraziaku ale už to nie je ono....Dávame občas krčah na noc s vodou na balkón aj teraz...a voda je o kúsok lepšia keď je von, ako ked ju vypijete z vodovodu....ČO PIJEME JE VEĽMI DôLEŽITÉ.....aká je vlastne pravda?...

Bohatier

"Bohatier je to čo sa tam píše pravdivé?"

Je to dost pravdepodobne lebo tie poznatky ktore tam su uvedene uz overilo viac ludi ktori dokazali z prirody odpozorovat viac ako je beznemu oku dovolene (su to v podstate ich zivotne diela). Napriklad si precitaj o vode od Viktora Schaubergera (budes prekvapeny co vsetko voda dokaze) teda ak tam uvidis suvis.

K tej chuti vody zo studnicky. Nepi pred testom ziadnu kavu (zafarbuje chut) a potom sa skus napit a zapis si precitene (mozes sa tu potom podelit).

A k tomu chladeniu. Mozes napriklad zainvestovat do malej chladnicky s mrazakom (stoji max do 150eur) do ktorej nebudes davat nic ine len tuto vodu (chladit na 3.95 stupna a v mrazaku mrazit) takto ta voda ostane najviac neutralna (normalne sa tam skladuju mrtve tela) takze preto by to nebolo vhodne.

Ja teraz napriklad hladam material ktory najmenej zafarbuje (myslim energeticky) a idem skusit vyrobit vodu o ktorej som este nenasiel ziadnu zmienku.

sunnyball13

...veľa odpovedí som našiel v knihe LIEČIVÁ SILA VODY od JARMILY MANDŽUKOVEJ.....ktorá má zaujala v kníhkupectve na prvý pohľad....je to novo vydaná knižka.....a veľmi inšpirujúca vo veľa smeroch....veľká vďaka patrí autorke, ktorá sa podelila s ľudmi o svoje názory aj vybrané vyskúšané veci od druhých....o veľa vecí z knihy by sa malo učiť na školách...

isabellawampire

To na čo máš chuť. Samozrejme neodporúčajú sa nejaké presladené vody a tak ale keď si sem tam dáš nejaký čaj, minerálku a podobne tak sa nič nestane. A voda je proste voda, treba byť za ňu vďačný