VODA

Príspevok v téme: VODA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať na vodu...ČO VLASTNE MÁ ČLOVEK PIŤ?...cca 1 hod som si teraz prešiel net na tému...čistá voda, alkalická voda,osmóza....a som z toho viac dezorientovaný , ako pred tým...pije z vás niekto vodu z inizátora, ktorý upraví PH?....My sme zatiaľ doma skúšali enrgetizovať vodu a to zmrazením v zime na balkóne...Následným rozmrazením bola voda takpovediac lahodná....Je to 100% funkčné...horšie je to v lete, dá sa to dať do mraziaku ale už to nie je ono....Dávame občas krčah na noc s vodou na balkón aj teraz...a voda je o kúsok lepšia keď je von, ako ked ju vypijete z vodovodu....ČO PIJEME JE VEĽMI DôLEŽITÉ.....aká je vlastne pravda?...

sunnyball13

...veľa odpovedí som našiel v knihe LIEČIVÁ SILA VODY od JARMILY MANDŽUKOVEJ.....ktorá má zaujala v kníhkupectve na prvý pohľad....je to novo vydaná knižka.....a veľmi inšpirujúca vo veľa smeroch....veľká vďaka patrí autorke, ktorá sa podelila s ľudmi o svoje názory aj vybrané vyskúšané veci od druhých....o veľa vecí z knihy by sa malo učiť na školách...

isabellawampire

To na čo máš chuť. Samozrejme neodporúčajú sa nejaké presladené vody a tak ale keď si sem tam dáš nejaký čaj, minerálku a podobne tak sa nič nestane. A voda je proste voda, treba byť za ňu vďačný

Elizabet22

Nikdy som sa nad tym nezamyslala a stale pijem len cistu vodu a nic mi nie je. Mineralka mi nechuti, takze pijem vylucne len cistu vodu a sem-tam nejaky caj.