VODA

Príspevok v téme: VODA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať na vodu...ČO VLASTNE MÁ ČLOVEK PIŤ?...cca 1 hod som si teraz prešiel net na tému...čistá voda, alkalická voda,osmóza....a som z toho viac dezorientovaný , ako pred tým...pije z vás niekto vodu z inizátora, ktorý upraví PH?....My sme zatiaľ doma skúšali enrgetizovať vodu a to zmrazením v zime na balkóne...Následným rozmrazením bola voda takpovediac lahodná....Je to 100% funkčné...horšie je to v lete, dá sa to dať do mraziaku ale už to nie je ono....Dávame občas krčah na noc s vodou na balkón aj teraz...a voda je o kúsok lepšia keď je von, ako ked ju vypijete z vodovodu....ČO PIJEME JE VEĽMI DôLEŽITÉ.....aká je vlastne pravda?...

GOING

Nič nie je zadarmo. Mal som aj drahšie fitominerály.
Neužíval som ich dlhodobo iba na jar tak sa neviem k tomu vyjadriť.

GOING

sunnyball13
Fitominerály : minerály rastlinného pôvodu s vysokou stráviteľnosťou,
ktoré nezanášajú organizmus ako minerály v minerálnych vodách.
Preto sa odporúča piť len 1dl minerálky denne.

vodicka123456

jedine co treba je nechat trochu vodu odstat po vypusteni z kohutika aby sa odparil zvyskovy chlor a dovidenia dopocutia, nie je potrebna ziadna uprava ph , osmoza uz vobec nie... to su len tahy predavajucich tie priserne drahe pristroje na cistenie vody

GOING

napr. energy fitominerál
Silne koncentrovaný, koloidný roztok s obsahom 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy, ktorých vstrebateľnosť je až 98%, ktoré sú mimoriadne dôležité na podporu biochemických procesov.
Doplnok je vhodné užívať pri oslabenej funkcii imunitného systému, pri nedostatku energie, kožných /hormonálnych problémoch, pri zlej krvotvorbe, pri častých svalových kŕčoch, po prekonaní ťažkých zdravotných problémoch a ako súčasť detoxikačných kúr.
Minerálne látky sú v koloidnej podobe netoxické! Nemusíte sa teda obávať predávkovania alebo nerovnováhy.
Energetické pôsobenie podľa princípov tradičnej čínskej medicíny
Fytomineral priaznivo vplýva na energetickú dráhu troch žiaričov (troch ohnísk – činnosť čchi - prirodzená sila v 3 častiach tela: horná, stredná a spodná časť trupu s príslušnými orgánmi), na činnosť sleziny, pankreasu, žalúdka, pečene, žlčníka, močového mechúra, ústrednú, spojivovú dráhu, dráhu počatia a riadenia.
Fytomineral
Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní doplnku Fytomineral cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.
Silné detoxikačné účinky.
Podporuje dobré zdravie.
Pomáha zabezpečiť vyváženú hladinu minerálov v organizme.
Podporuje lepšie využitie vitamínov a ostatných živín.
Pomáha regulovať endokrinnú činnosť.
Podporuje produkciu enzýmov.
Pomáha regulovať metabolizmus buniek.
Prispieva k regenerácii pankreasu.
Podporuje regeneráciu svalových vlákien (vhodný pre športovcov s intenzívnymi tréningami).
Pomáha chrániť pred škodlivými účinkami voľných radikálov.
Podporuje zdravie kostí, zubov, vlasov a nechtov.

GOING

sunnyball13
filtrovanie vody cez sytém BRITA som vyhodnotil ako menšie zlo ako piť priamo nefiltrovanú vodu z vodovodu.
Mám podobný pocit ako ty pri pítí minerálnej vody z obchodu. Minerálnej vody pijem 1dl/deň, ostatné sa snažím dopĺňať fitominerálmi.

sunnyball13

GOING....je to na zváženie či taký filter používať čo spraví 1.vec dobre a 2.vec zle........čo sa týka minerálok....ok vždy som ich pijával, ale teraz sa mi zdá, ako by vysušovali viac....vždy keď pijem minerálky mám suché pery.....čo mne najviac chutí je medokýš....Zvolenský medokýš konkrétne....ľudia sú zvláštny....ide okolo neho 100 ľudí, ale napije sa len jeden :).....vždy keď sa ho napijem cítim takú úľavu....ľudia si radšej niečo kúpia akoby sa mohli napiť niečoho čo je zadarmo a ešte oveľa lepšie :)...

GOING

Vodu filtrujem cez systém BRITA aj na kávu. Ale okrem ťažkých kovov zbaví vodu aj prospešných minerálov. Minerály dopĺňam pitím minerálnej vody .

pH vody je pre chemické reakcie v organizme prospešné mierne zásadité teda 7,1 až 7,4 .